• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jednostavan41

sta je ovo nema komentara, aaaa mozda su izasli da tabaju snijeg
da znam - znao bi

BOJAN-BG


01xxx01

ja mislim da nam ne gine skijanje, pogotoo u nedelju!

:bravo::(

brane lauda

 :)) Pre  2h sam sa Jahorine, snijega ima oko 45 cm...Polomili smo se kidajuci snijeg  ispred m&m   devil
Nasa geska, zaboravili smo ponjeti benzin za rolbicu  ludzatobom:(( ipak  bilo je bas zabavno, jos nadjosmo rakije od prosle godine
ole
Jahorina

jednostavan41

Quote from: brane lauda on 05 December, 2012, 22:11:36
:)) Pre  2h sam sa Jahorine, snijega ima oko 45 cm...Polomili smo se kidajuci snijeg  ispred m&m   devil
Nasa geska, zaboravili smo ponjeti benzin za rolbicu  ludzatobom:(( ipak  bilo je bas zabavno, jos nadjosmo rakije od prosle godine
ole
sta ima gor,kazul hocel bit sta za vikend
da znam - znao bi

raca

Al je sve zivnulo... ne mozes stici procitati sve postove...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

brane lauda

Svratio sam do Poljica, dole se radi punom parom!  probavaju  sestosjed i nesto rade oko garaza...
prosli su i ratraci i okretali su se na poljicama anan, bice slika kasnijee  regge
Inace, na Jahorini se opasno zahuhtava i priprema za sezonu hug:( Vec je veselije i zivlje, sutra cu opet gore pa  vam javim sta ima novije! :D
Jahorina

acixon

eto ga ideeeeeeeeeeee
jos malo,jos malo
samo javljajte sta se desava gore da se organiuzjemo i mi ostali  regge

jednostavan41

nevidim na kamerama dal pada i kolko je centi
da znam - znao bi

Bjelasnica84

Imam pitanje, molio bih brz odgovor.

U slucaju da prorade zice na JA preko vikenda hoce li biti u funkciji ona zimska autobuska linija Sarajevo-Jahorina ?

vip-jahorina

99,99% da nece.
To je organizovao Hotel Termag, uz malu podrsku OC-a.
Za sad nista, ukoliko se nesto ne dogodi u naredna dva dana.

MilanP

Autobuska linija Sarajevo-Jahorina ne postoji, to je bilo prosle godine organizovano na mozda mesec ipo dana.
Ovo nije 100% sigurna informacija, pozovi sutra autobusku stanicu i proveri...

@jednostavan41
Cini se da trenutno ne pada, a po vipovom izvestaju ima oko 45 cm

Bjelasnica84

Quote from: vip-jahorina on 05 December, 2012, 23:32:20
99,99% da nece.
To je organizovao Hotel Termag, uz malu podrsku OC-a.
Za sad nista, ukoliko se nesto ne dogodi u naredna dva dana.

A znas li drug onda hoce li to biti u jeku sezone, janura i februar ? I hoce li onda iz lukavice bit ta linija za vikend ?

vip-jahorina

Iz Lukavice priupitaj na autobuskoj tamo, predpostavljam da hoce, a ovo iz grada, ne znam jos nista. Kad budem znao, objavit cu.

MilanP

@Bjelasnica84
Tesko da ce ti neko odgovoriti na to pitanje, jos uvek niko od prevoznika nije najavio da ce organizovati prevoz na Jahorinu, bilo bi najbolje da to proveris u direktno kod prevoznika...
P.S Vipe mislim da bi vredilo pokusati organizovati neki prevoz Lukavica-Jahorina ili Lukavica-Pale-Jahorina, cini mi se da je prosle godine bio dobar odziv na onu liniju Sarajevo-Pale-Jahorina