• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mirzolini

Quote from: DarkoN on 03 December, 2012, 09:23:16
ako ovako nastavi moglo bi se skijati i za vikend  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Dobro bi bilo, ali cisto sumnjam mora se zemlja dobro ohladiti da bi to bilo to...

vip-jahorina

@Jancek
jesu tada u SLO djeciji raspusti? (Ako jesu, onda ce nam Brera sjesti za vrat  (:smijeh:
Koliko ja znam, 15.2. se ne radi u Srbiji, a petak je, tako da bi u subotu mogli malo se napiti i nasu festu organizovati?

Iako je -8°C na Jahorini, zemlja jos nije dovoljno stisla da bi drzala snijeg. Ali ako potraje ovo sa minusima i padavinama  8))

Korisnik

Jel ovo proradilo vjestacko osnjezavanje  :DD

Jancek


vip-jahorina


Nerve

Quote from: vip-jahorina on 03 December, 2012, 09:51:55
topovi gruvaju na sve strane  austin:(

I to nebeski!   :bravo::(


Koja je visina snijega, otprilike?
Haj, kolika je Jahorina planina...

brera


Jancek


brera

Quote from: Jancek on 03 December, 2012, 10:24:34
brera, kad imajo na JA zimski odmor ? Ovdje u Sloveniji ga imamo 15.2. - 25.2.


OC kroz èitavu zimu ko medvjedi  |-) |-), VIP ima malo manje, on poène funkcionirat negdje pred poèetak ski sezone! regge

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 03 December, 2012, 09:32:43
@Jancek
jesu tada u SLO djeciji raspusti? (Ako jesu, onda ce nam Brera sjesti za vrat  (:smijeh:
Koliko ja znam, 15.2. se ne radi u Srbiji, a petak je, tako da bi u subotu mogli malo se napiti i nasu festu organizovati?

Iako je -8°C na Jahorini, zemlja jos nije dovoljno stisla da bi drzala snijeg. Ali ako potraje ovo sa minusima i padavinama  8))


Mogli smo taj dernek tamo oko 20.februara! :)))))

Quote from: vip-jahorina on 03 December, 2012, 09:51:55
topovi gruvaju na sve strane  austin:(

Rade topovi??????

brera


Milos CTS


Markus

Pozdrav ljudi. Kojim putem je najbolje ici iz pravca Backe Palanke? Hvala.  anan


lola