• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

jos nije za slikanje, samo za gustanje  devil:( mora da je i kod vas isto  devil:(

borderka

prognoze ne obecavaju, al vazno je da je poceo padati... sa prvim snijegom se i ja aktiviram na forumu :D

vip-jahorina


borderka

nema snijega-nema borderke  :DD al izgleda da cemo se ipak druziti u narednom periodu, bar se nadam

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: borderka on 29 November, 2012, 22:02:06
nema snijega-nema borderke  :DD al izgleda da cemo se ipak druziti u narednom periodu, bar se nadam

auuuhh sto me obradova na ovaj snjezni dan  regge  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jednostavan41

samo da pozdravim  (PIVA) (snow) nadam se da mi one cizme otrovke nece trebati  za pocetak sezone
da znam - znao bi

vip-jahorina

nacugacemo se jos vecras! toliko stare raje se javlja. kao da je snijeg pao  (snow)

jednostavan41

ma pada pa moramo antifriz da natocimo,mada bi volio jos jedno 7 dana da ne padne imam nekog posla a i sto kasnije padne bude ga vise kad treba
da znam - znao bi

bataneoo

Quote from: vip-jahorina on 29 November, 2012, 23:16:06
nacugacemo se jos vecras! toliko stare raje se javlja. kao da je snijeg pao  (snow)

Vipe legendoo  :DD

01xxx01



brera

Oooooooooo, koga vide moje okice!  hug:( Ne, ne, nije se valjda udala? ideea:( Tra¾ila zimsku garderobu, da se pojavi. E, sad èe polako i pozer, ako mu hanuma dozvoli. regge

skiDeki

Zivo, zivo ole

Jos da izadju ratraci da malo nabiju ovo za podlogu :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jednostavan41

da znam - znao bi