• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


Big_DANE

Quote from: mijat on 27 November, 2012, 05:55:44
ovaj zaharije poèeo da me nervira  X( X( X( i ovaj je iz bl,provokator! crno mu je ime, crne su mu skije, kaèket koji nosi u royalu mu je takoðe crn, prognoze su mu crne pa èak i du¹a mu je crna  hug:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

biæe snega ljudi, mo¾da manje nego pro¹le godine al æe ga biti  regge

Bice bice al tamo tek oko 20 februara! hahahahaahah :D :D

brera


Big_DANE

Quote from: Big_DANE_Almighty on 27 November, 2012, 09:52:46
Quote from: mijat on 27 November, 2012, 05:55:44
ovaj zaharije poèeo da me nervira  X( X( X( i ovaj je iz bl,provokator! crno mu je ime, crne su mu skije, kaèket koji nosi u royalu mu je takoðe crn, prognoze su mu crne pa èak i du¹a mu je crna  hug:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

biæe snega ljudi, mo¾da manje nego pro¹le godine al æe ga biti  regge

Bice bice al tamo tek oko 20 februara! hahahahaahah :D :D

Ovaj Brera samo pecka...mislim da je vreme da ga Hare napitamo snega!? sta kazes???   

Ma to kad Mijat ode da zatrpa! :P

brera


MilanP

Jel se meni cini il prognoza kaze od petka snijeg :D  (snow) (snow) (snow)

vip-jahorina


Korisnik

Kad zvanièno poèinje sezona? I jel va¾i sezonski ski pass kupljen u predsezoni(ovaj na akciji) ako bude snijega prije zvaniènog otvaranja sezone?
Ako neko zna....

Radiohead


Korisnik


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Radiohead

E mogao si se provozati i gore do izlaza 6sjeda sa Prace i snimiti ovako lijepo sta se dogadja, a da ne kazem da si mogao i prosetati dole do Prace da vidis sta ima na polaznoj stanici anan

DarkoN

Quote from: Radiohead on 28 November, 2012, 11:39:32
E mogao si se provozati i gore do izlaza 6sjeda sa Prace i snimiti ovako lijepo sta se dogadja, a da ne kazem da si mogao i prosetati dole do Prace da vidis sta ima na polaznoj stanici anan
na polaznoj se pravi zidani objekat, u ponedeljak su radili nesto na krovu tog objekta. takodje rade nesto i unutra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: Radiohead on 28 November, 2012, 11:39:32
E mogao si se provozati i gore do izlaza 6sjeda sa Prace i snimiti ovako lijepo sta se dogadja, a da ne kazem da si mogao i prosetati dole do Prace da vidis sta ima na polaznoj stanici anan
Mogao je, mogao, ali nema nijedne kafane na Praæi!  3:(

djmiros

Po prognozi , sledeci vikend-otvaranje sezone anan
Nadam se dogodine da ce se napraviti i kafana PRAÆA WTF