• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: BoleBl on 20 November, 2012, 15:56:29
Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 11:29:19
ne dodje isto, na bjelasnici se placa i parking.

Mislim da se ove godine i na Jahorini placa parking!  ;(( Ispravite me ako grijesim...
ja to nisam nigdje naisao na to. ne tvrdim da se ne placa. ako imas neki link gdje to pise podijeli sa nama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 15:58:04
Quote from: BoleBl on 20 November, 2012, 15:56:29
Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 11:29:19
ne dodje isto, na bjelasnici se placa i parking.

Mislim da se ove godine i na Jahorini placa parking!  ;(( Ispravite me ako grijesim...
ja to nisam nigdje naisao na to. ne tvrdim da se ne placa. ako imas neki link gdje to pise podijeli sa nama.
Ne mogu se bas sjetiti ali mislim da se dole na Poljicama naplacivao pretprosle sezone... ali na ostatku planine nije, pa i nema definiranog parkinga, mozda jedino gore skroz na Olimpicu, a lani se nije naplacivao sigurno jer nije bilo mjesta od onog strasnog snijega  (l)

BoleBl

Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 15:58:04
Quote from: BoleBl on 20 November, 2012, 15:56:29
Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 11:29:19
ne dodje isto, na bjelasnici se placa i parking.

Mislim da se ove godine i na Jahorini placa parking!  ;(( Ispravite me ako grijesim...
ja to nisam nigdje naisao na to. ne tvrdim da se ne placa. ako imas neki link gdje to pise podijeli sa nama.
Pokusacu pronaci gdje sam to procitao pa okacim nadjem li
op, op, op, op.....

vip-jahorina


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Novi duo VIP/Head. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Duo Vranex/Tarzo do bio konkurenciju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


vranex

Quote from: vip-jahorina on 20 November, 2012, 19:33:14
Ja sam uzeo sezonski

evo i ja cu da uplatim cim dodjem do banke, pa kud puklo da puklo (samo da ne pukne sajla :D )!

DarkoN

Quote from: vranex on 21 November, 2012, 09:29:20
Quote from: vip-jahorina on 20 November, 2012, 19:33:14
Ja sam uzeo sezonski

evo i ja cu da uplatim cim dodjem do banke, pa kud puklo da puklo (samo da ne pukne sajla :D )!
odlucio isto.uplacujem u cetvrtak ili petak. :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

a raja sto cemo se skijati  ole (ako bude snijega)

Radiohead

Quote from: DarkoN on 21 November, 2012, 09:54:14
Quote from: vranex on 21 November, 2012, 09:29:20
Quote from: vip-jahorina on 20 November, 2012, 19:33:14
Ja sam uzeo sezonski

evo i ja cu da uplatim cim dodjem do banke, pa kud puklo da puklo (samo da ne pukne sajla :D )!
odlucio isto.uplacujem u cetvrtak ili petak. :D
Jbg evo i ja uplatio, pa gdje puklo da puklo :)


skiDeki

I mene interesuju ankeri za nove ratrake, jer ako ih nisu postavili sto su kog vraga uzimali ove ratrake kad ne sredjuju sve staze...

S krivinu necu spominjati ovaj put, nema se smisla nervirati..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Moramo to vidjeti sa nekim vozacem ratraka.
DarkoN ti ih znas? Ajd priupitaj

skiDeki

DarkoN-a samo u kafani mozes  nahvatati, VIP-e mislim da je krajnje vreme da popijes kafu sa Koromanom i doneses  nam neke informacije iz prve ruke... Nesto si mi zatajio ove godine, moram priznati 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...