• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

peradetlic

Na Poljicama gara¾a zatrpana i zaravnata...

Evo ga i slika sa kamere, za sve one koji su prognozirali da æe rupa ostati kada padne snijeg :-):-):-)

BL

prognoze u tom stilu su navika.
jos jednom, cestitka za uradjeni posao na poljicama.

vip-jahorina


HeAd

ja sam oèekivao da æe se gore kafana posaditi... (K)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BL

pitanje za Paljanje - gdje je Etno selo Rajski Do? Da li je to na Jahorini? Znam da je opstina Trnovo ali ne znam gdje konkretno. Ideja zvuci odlicno, promocija lokalne hrane. 

vranex

Joj jos 5 dana i istice rok za uplatu sezonskog.. nisam pametan sta da radim, ako ne bude Prace to su bacene pare..
A ovo me ne ohrabruje :
http://www.palelive.com/aktuelnosti-pale/ponovo-se-obrusio-put-lukavica-pale

Pa taj put su kao fol sanirali na istom mjestu prije 4 mjeseca, i iskreno lose je to izgledalo.. Prosle godine je skoro 2 mjeseca bio zatvoren jer nije ciscen od snijega. Da su ove pare ulozili u infrstruturu na planini, sad bi se skijalo i ljeti..


DarkoN

Quote from: vranex on 20 November, 2012, 10:28:41
Joj jos 5 dana i istice rok za uplatu sezonskog.. nisam pametan sta da radim, ako ne bude Prace to su bacene pare..
A ovo me ne ohrabruje :
http://www.palelive.com/aktuelnosti-pale/ponovo-se-obrusio-put-lukavica-pale

Pa taj put su kao fol sanirali na istom mjestu prije 4 mjeseca, i iskreno lose je to izgledalo.. Prosle godine je skoro 2 mjeseca bio zatvoren jer nije ciscen od snijega. Da su ove pare ulozili u infrstruturu na planini, sad bi se skijalo i ljeti..


i ja sam u istoj dilemi. mislim da cu i ove godine uzeti pa sta bude :)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Quote from: vranex on 20 November, 2012, 10:28:41
Joj jos 5 dana i istice rok za uplatu sezonskog.. nisam pametan sta da radim, ako ne bude Prace to su bacene pare..
A ovo me ne ohrabruje :
http://www.palelive.com/aktuelnosti-pale/ponovo-se-obrusio-put-lukavica-pale

Pa taj put su kao fol sanirali na istom mjestu prije 4 mjeseca, i iskreno lose je to izgledalo.. Prosle godine je skoro 2 mjeseca bio zatvoren jer nije ciscen od snijega. Da su ove pare ulozili u infrstruturu na planini, sad bi se skijalo i ljeti..



Pa dobro sad, da ne mjesamo kruske i jabuke, put inace ima jedan elementarni problem a to su nagibi, al jbg, zalosno mi je ovo gledati kod nas inace,kad gledam ulice u Sarajevu koje nakon asfaltiranja izgledaju gore nego prije sve mi je jasno 3:(
A za ski pass i ja mislim uzeti pa sta bude (iz protesta sam mislio ici na Bjelasnicu, ali g...d se jedino dogovori oko raspodjele plijena i nicega vise-poznato vam je da je cijena ski pasa identicna, tj objavljena je par dana nakon jahorine, i strucnjaci u ZOI84 su dosli do iste racunice kao i ovi u OC Jahorina primjenom najsavremenijh trigonometrijsko-ekonometrijskih metoda) tako da mi isto dodje...

DarkoN

ne dodje isto, na bjelasnici se placa i parking.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Izmedju ostalog, a ipak je Jahorina trenutno daleko ispred Bjelasnice...

Korisnik

Quote from: Radiohead on 20 November, 2012, 11:06:49
Quote from: vranex on 20 November, 2012, 10:28:41
Joj jos 5 dana i istice rok za uplatu sezonskog.. nisam pametan sta da radim, ako ne bude Prace to su bacene pare..
A ovo me ne ohrabruje :
http://www.palelive.com/aktuelnosti-pale/ponovo-se-obrusio-put-lukavica-pale

Pa taj put su kao fol sanirali na istom mjestu prije 4 mjeseca, i iskreno lose je to izgledalo.. Prosle godine je skoro 2 mjeseca bio zatvoren jer nije ciscen od snijega. Da su ove pare ulozili u infrstruturu na planini, sad bi se skijalo i ljeti..



Pa dobro sad, da ne mjesamo kruske i jabuke, put inace ima jedan elementarni problem a to su nagibi, al jbg, zalosno mi je ovo gledati kod nas inace,kad gledam ulice u Sarajevu koje nakon asfaltiranja izgledaju gore nego prije sve mi je jasno 3:(
A za ski pass i ja mislim uzeti pa sta bude (iz protesta sam mislio ici na Bjelasnicu, ali g...d se jedino dogovori oko raspodjele plijena i nicega vise-poznato vam je da je cijena ski pasa identicna, tj objavljena je par dana nakon jahorine, i strucnjaci u ZOI84 su dosli do iste racunice kao i ovi u OC Jahorina primjenom najsavremenijh trigonometrijsko-ekonometrijskih metoda) tako da mi isto dodje...
u istoj sam dilemi, kontam hoce li biti snijega, prace...a opet ako ne kupim ne vjerujem da cu imati svaki put po 50 maraka kad mi se bude skijalo. Dajte argumente.

Deni


BoleBl

Quote from: DarkoN on 20 November, 2012, 11:29:19
ne dodje isto, na bjelasnici se placa i parking.

Mislim da se ove godine i na Jahorini placa parking!  ;(( Ispravite me ako grijesim...
op, op, op, op.....