• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Milos CTS


mijat

koja sluèajnost, i ja sam rezervisao od 14.02 zbog derneka  ole nadam se da æe biti snega  (:smijeh:

looka


BOJAN-BG


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BL

Predlazem da moderatori otvore temu: Vjestacko osnjezavanje na Jahorini. (Nisam vidio da vec postoji.) I pred ovu sezonu cujemo razlicite verzije. Sta mislite? 

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL

Forum o Jahorini kao skijaskom centru koji nema rijesen ovaj problem, bi trebao da ima jednu ovakvu temu. Pogotovo sto je to vec godinama u nekom planiranju i realizaciji. A, ko hoce da se pali, neka se pali. Od drugih bi bilo dobro cuti sta misle, sta znaju, sta su culi o ovome. Kome se ne svidja, jednostavno ne otvara temu i gotova stvar. 

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BL

Quote from: DarkoN on 10 November, 2012, 20:19:02
ja sam cuo da su mozda u sumi :D


suuper, hvala za info. jos nesto? mislim, u ovom stilu, bas je onako, ... u pokusaju.

vip-jahorina

@BL
Slobodno otvori temu koju mislis da treba da otvoris. To nije lose, samo smo tu temu imali u jednoj zajednickoj u kojoj smo dosta o tome pisali.
Ali, samo naprijed sa temom. U ovoj rubrici.  ole

Big_DANE

Ne znam da li ste skontali ali OC JAHORINA je uredila i sredila njiov sajt... sad to ovako izgleda..... www.oc-jahorina.org



DarkoN

Quote from: BL on 10 November, 2012, 20:43:36
Quote from: DarkoN on 10 November, 2012, 20:19:02
ja sam cuo da su mozda u sumi :D


suuper, hvala za info. jos nesto? mislim, u ovom stilu, bas je onako, ... u pokusaju.
pa druze o tome se pise vec godinama i svi mi koji smo na ovom forumu smo rekli sve sto smo imali. kada uzmes u obzir da se nista nije promnijenilo vec 3 godine, i kao sto vip kaze testiranje topova traje isto toliko, sta ocekujes da ti neko kaze od ove godine je sve ok, vjestacki snijeg ce da bude fantastican. pokusaj sa temom niko ti ne brani ali nema smisla jer ovi iz oc pricaju jedno a stvarnost je nesto drugo, i mi svi koji skijamo na jahorini to vrlo dobro znamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

Quote from: BL on 10 November, 2012, 19:17:35
Predlazem da moderatori otvore temu: Vjestacko osnjezavanje na Jahorini. (Nisam vidio da vec postoji.) I pred ovu sezonu cujemo razlicite verzije. Sta mislite? 

otvori je leba ti, obeæavam ti da neæu ni reè napisati  regge

djmiros