• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


peradetlic

Radovi u toku, dinamika vrhunska :-)

Svaka èast ko zuma ovu kameru  :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: Radiohead on 06 December, 2012, 08:05:14
Ne vjerujem da æe ureðivati staze prije subote naveèe,najavljene su velike padavine u subotu popodne-to bi bio dupli posao

Otprilike je tako.
Po zadnjim informacija iz staba, u nedjelju ce biti skijanje na Zelji i Ogorijelici 2
Poljica je u donjem dijelu je jos nespremna, ima korpi, koje bi danas trebale biti postavljene, kao i drugom materijala. Cim se on ukloni, otvorit cemo i priliku za Poljica (lift).

Ratraci su jucer i danas izlazili na teren, neke djelove su radili, kao Poljica da bi pripremili podlogu.

jednostavan41

pokusavam da se suzdrzavam od negativnih komentara....... al kad vidim ovu dinamiku radova  X(
da znam - znao bi


Radiohead

Quote from: jednostavan41 on 06 December, 2012, 10:32:14
pokusavam da se suzdrzavam od negativnih komentara....... al kad vidim ovu dinamiku radova  X(
Sto?, Sta ces?
sad je kasno za neku organizaciju, jedina je istina da se to moglo raditi u periodu maj-septembar, a ne septembar-decembar...al to je vec globaolni problem na ovim prostorima, pa evo ispred moje zgrade u sarajevu (koja je jedna od najprometnijih saobracajnica u BiH) sad radnici hoce da mjenjaju cijevi 3:(

peradetlic



jednostavan41

Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2012, 10:30:09
Quote from: Radiohead on 06 December, 2012, 08:05:14
Ne vjerujem da æe ureðivati staze prije subote naveèe,najavljene su velike padavine u subotu popodne-to bi bio dupli posao

Otprilike je tako.
Po zadnjim informacija iz staba, u nedjelju ce biti skijanje na Zelji i Ogorijelici 2
Poljica je u donjem dijelu je jos nespremna, ima korpi, koje bi danas trebale biti postavljene, kao i drugom materijala. Cim se on ukloni, otvorit cemo i priliku za Poljica (lift).

Ratraci su jucer i danas izlazili na teren, neke djelove su radili, kao Poljica da bi pripremili podlogu.

e svaka ti dala,konacno konkretna info
ipak su gume uzete na vrijeme da se proplazam u nedelju
da znam - znao bi


jednostavan41

da znam - znao bi


looka

Na web kameram se vide tragovi ratraka ako se ne varam, to bi trebalo znaèiti da se staze pripremaju polako.  :bravo::(

vip-jahorina

Quote from: jednostavan41 on 06 December, 2012, 10:39:19
e svaka ti dala,konacno konkretna info

znas onu: nikad dosta, neka neka.  ole

Racunaj 99% nedjelju, ali kod nas je sve moguce. Naravno, samo da znas da niti ja odlucujem niti me pitaju oko toga. Tako da ako ne bude skijanja, mozes samo smajlic ovdje postaviti  :DD