• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Mislim da bi to bila dobra ideja....i valjalo bi je sprovesti u delo! :)

Evo nasao sam ti i mesto za svetlo na spratu je...tesko je maznuti...i zasticena je od snega i vode...koliko toliko... nisam siguran za kameru...al mislim da je tu.... regge  regge



A nasao sam ti i gde ima kupiti  30KM >>> http://www.conrad.ba/artikel.php?ks=757241   $ $ $ $ $

mozda ima negde i jeftinije.... sigurno....valja samo pogledati ...nek Hare baci oko po tim radnjama u gradu....  ideea:(   hug:(  anan anan anan

Bojan NS


mladost


Big_DANE

Dok se VIP ne javi...ko zna dje je...verovatno u nekoj kafani...ili ga zena pegla... da se podsetimo kako je bilo prosle godine krajem februara :)








dale

Pada,pada i zatrpava polako kameru kod Rajskih ole

Korisnik

A kako ti to vidis boga ti?!?!? ja gledam pa mi sve isto pola sata unazad!

vip-jahorina

vipe, vipe vipe, ajde, daj dodaj, kupi odnesi donesi, postavi, izostavi
da 100 zena imam ne bi me ovako cimale.

Joj kad krenu dernici i pijancenje, slabo cete me citati ovdje.  (:smijeh: Inace Dane je prvi tu kad treba nesto pomoci. Recimo kad dodje iz NS na autobusku u Pale, ujutro u 5.45 me pozove da ga prebacim do Jahorine.


Na Poljicama ih trenutno gase, a i nisam obracao paznju oli sve lampe rade.
Ima reflektor na Rajskim vratima, ali ga gase jer nema nikoga. Kad pocne sezone, koliko se sjecam ce biti uglavnom upaljen. Na Poljicama ih trenutno gase, a i nisam obracao paznju oli sve lampe rade. Do tada, imagine!

dale

Quote from: Korisnik on 04 December, 2012, 23:26:10
A kako ti to vidis boga ti?!?!? ja gledam pa mi sve isto pola sata unazad!
Pa.....obrati pa¾nju na ivice kamere kod Rajskih regge

MilanP

Znaci Vipe mozemo da te cimamo i u 5-6 ujutru :D super  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hug:(

vip-jahorina

vidi razlicitih dobrovoljaca, ko da ste kod Brere bili na obuci.

Big_DANE

Quote from: lakiluk on 04 December, 2012, 23:32:16
Znaci Vipe mozemo da te cimamo i u 5-6 ujutru :D super  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hug:(

Tesko ces VIPa dici iz kreveta.... :P  Da nije bilo Braneta (Jahorinski Lauda) ....  hug:( anan anan anan

MilanP

Pogotovo ako je u nekoj dobroj kafani noc pre toga  :DD :DD :DD

Custom

Legla je sezonska.

JOS MALO LJUDI JOS MALOOOOOOOOOOOOOO

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MilanP

Ni ove godine nam nisu omogucili nocno skijanje  ;(( , ali ajde da im ne zamjerimo ipak su nesto uradili (Sestosjed Skocine)   :bravo::(