• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - u iscekivanje pocetka sezone

Started by Radiohead, 29 October, 2012, 09:04:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


lola

normalno,sad sam  mirna,uzimam prava koja mi pripadaju i idemo dalje po ski pass (:smijeh:

kron1010

 Pitanje je ko æe prvi "topa " povuæ  ideea:(   .......

Korisnik


brera



vip-jahorina

ma ima ga "odokativno" 20-30 cm, ako uspijem sliku pustiti ...

U OC-u su nam rekli da ce poceti raditi staze cim budu za to stvoreni uslovi. A to znaci nekih 40 cm snijega i hladno !!
Ako gledamo vremensku prognozu na http://www.jahorina.org/vrijeme.php koja je prilicno obecavajuca, najavljen je snijeg i za utorak/srijedu i onda za subotu. Ovo za subotu se moze jos promjeniti, ali su i debeli minusi najavljeni, tako da je realno ocekivanje za vikend. Sad dali ce OC stvarno donijeti odluku o pravljenu staza za vikend cemo saznati tek u petak ili subotu ujutro.

MilanP

Vipe nadam se da cu te za vikend konacno upoznati :D
Prosle sezone nam se nikako nije dalo, kad sam ja na Jahorini ti nisi, i obrnuto :D

brera


vip-jahorina

Trenutno vrijeme na Jahorini:
Pada snijeg
Trenutno vrijeme na Jahorini:
Trenutna temperatura: -7.3°C    
   
Brzina vjetra: 4.0 m/s    
Pravac vjetra: SSW 211°    
Osjecao se kao: -13.2°C    
Max:-1.3°C at 0:00    
Min:-7.4°C at 9:53

Vlaznost zraka: 93%

Max: 96% at 0:00
Min: 93% at 6:42
   
Pritisak: 1008.1 hPa


@lakiluk
U nedjelju cu imati dosta obaveza na Jahorini, pa cu vjerovatno cijeli dan visiti gore, pa ako naletis, imas moj broj.
A Breru nemoj uzimati za ozbiljno. On pred sezonu dobije forumtitis pa podjetinji.  (:smijeh:
      

Big_DANE

Quote from: Markus on 03 December, 2012, 11:18:28
Pozdrav ljudi. Kojim putem je najbolje ici iz pravca Backe Palanke? Hvala.  anan

Belopalancaninu....preko Erdevika, Kuzmin, Sremska Raca, Bijeljina, Janja, Glavacice, Kozluk, Zvornik, Milici, Vlasenica, Han Pijesak, Zljebovi, Sokolac, Pale, kraj JAHORINA!

MilanP

Onda se vidimo gore :D,
@brera :D Naci cu ja neki pogodan trenutak da ti vratim za ovo  devil:(   :DD :DD :DD :DD :DD :DD

Big_DANE

Polako se puni forum...cim je sneg zakucao....


brera


vip-jahorina

Iz prve ruke, iz tehnicke sluzbe Jahorine i Kamce:

cim se ostvare uslovi za pravljenje staze, masine izlaze na staze. Dovoljno je oko 40 cm snijega za prilicno kvaliteten staze. Predpostavljamo da bi lift Poljica mogao biti prvi. Ali u zavisnosti od toga koja staze ce imati bolje uslove, ta ce se i raditi. Malo vece padavine su najavljene za sutra navecer, tako da je veoma moguca ova kombinacija za vikend.

Sve masine su ko zapete puske! A vozaci ratraka su u staroj ekipi i zeljni snijega. Ovim putem ih ispred jahorinskog foruma pozdravljam  :bravo::(