• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.



skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( ©ta reèi? Jednostavno: SVAKA ÈAST!!!!!!!!!!! :bravo::(

borisBP


brera

Neka ostane, ne zvali ðavola, a tek je prvi dan. devil

vip-jahorina


Big_DANE

Ekstra....sledece godine i GARAZU da naprave...vide se deo koji ide u garazu...vec su ga namontirali.... divno! :)

VIPe moze da se gasi ova tema!? :)))))

vip-jahorina

mislim da jos treba dan-dva da ju ostavimo, cisto da utvrdimo. Ako bude sve OK, mislim da mozemo je sutra zatvoriti  :bravo::(

skiDeki

Svaka cast, ovaj sestosed uradjen za pohvalu, bilo je malo natezanja ali sad je bitno da je pusten :bravo::( :bravo::(

Valjda su svesni da bi izgubili dosta turista ako praca ne bi radila..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


vip-jahorina

imam i film, ali ga jos moram malo skratiti, pa ako stignem ...

Big_DANE


Lejla

Da bilo je krasno na otvaranju,kupim kartu od 3 h i pravac Praca da se vidi 6jed i neopisiva divota me saceka dole! Sat vremena cekanja da se popravi kvar i onda sat vremena voznje kroz sumu, cekanja autobusa da dodje po nas i opet na stazi tek u 15H. Tacno 2 izgubljena sata! Kakav upropasten dan a kako je bio obecavajuci! Sreca pa je bar jos danas karta bila jeftinija. Bez obzira dosta skijasa je islo trazit direktora i pravit frku i trazit povrat novca, ne znam da li su ista uspjeli izganjat, ja nisam htjela jer mi je bilo stalo da skijam bar jos 45 min....
Jedino cestitke oc-jahorina koji nas nisu ostavili na cjedilu da se sami penjemo nego su poslali prevoz po nas.
I zamjerke na pustanju 6eda koji ocigledno nije bio dovoljno isproban..kud sam bas ja bila jedna od pokusnih kunica.....

vip-jahorina

Ljela, prebacio sam tvoj post na temu o stanju na Jahorini, jer se rasplamsala rasprava na dvije teme, pa sam samo spojio ove dvije teme
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1458.msg93713#msg93713