• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Radiohead


mijat

Quote from: Radiohead on 28 November, 2012, 11:36:27
Ma previse nagadjamo i laprdamo, pa ima li iko da zna dokle su radovi, nije nuklearni reaktor pa da ne znamo sta ide u njega

znaèi ja laprdam, hvala ti  X(

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ajde, prijatelju, uzmi rukzak i pravac JA, pjevajuæi: plaæi mala, plaæi, osto Mijat zbog trafostanice na Praæi! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Radiohead

Quote from: mijat on 28 November, 2012, 12:06:03
Quote from: Radiohead on 28 November, 2012, 11:36:27
Ma previse nagadjamo i laprdamo, pa ima li iko da zna dokle su radovi, nije nuklearni reaktor pa da ne znamo sta ide u njega

znaèi ja laprdam, hvala ti  X(
Ma hajde ne sekiraj se, u Bosni laprdanje ima pozitivne konotacije :)

skiDeki

Mijate, nije covek mislio lose pogotovo ne na tebe, sustina price je sto niko ko je dobro upucen u izvodjenje ovih radova nije u javnost izneo sta se stvarno dogadja, znamo da je neki problem sa trafoom, a mi mozemo samo da "laprdamo" sta se stvarno desava tu... Nadam se da sam dobro objasnio.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

millons

Dobro si ti objasnio nego pojaèao vetar u Banatu pa bi se svaðao sada.

brera

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Sad ozbiljno. X( Ne dirajte mi prijatelja!  hug:( A ti prijatelju: ne laprdaj. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Pjevaj: ...plaèi, mala plaèi...

mijat


Radiohead


Radiohead

Quote from: millons on 28 November, 2012, 12:44:35
Dobro si ti objasnio nego pojaèao vetar u Banatu pa bi se svaðao sada.
(:smijeh: (:smijeh:

bataneoo

Pozdrav ljudi jeste zivi sta se radi ?  :))  :))

rocky.m

nekako mi zao starih dvosjeda, guzvi, èekanja po pola sata da se ukrcas, pa lagano ispijes pivo 20 minuta do vrha, pojedes neki sendviè dok ne dodje struja a ti se ljuljas na meæavi 10ak minuta, sjedalo tvrdo i hladno kao kamen, skije mozes da bacis od guranja u redu, ma bas steta. ovi novi samo te katapultiraju, èak se izmoris i ne mozes odskkijati sve u cugu, a nekad nikad dosta, jer je maksimum bilo 8 spustanja. Nedostajaæe nam guzve.

Milos CTS

Guzve ce uvek biti, a i ovi sestosedi znaju da odstoje malo u mestu ;)

nkteam

Pogotovo ovaj 6toguz Praci... kako se stvari (ne) razvijaju, odstajace u mesti izgleda celu sezonu  3:(