• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik

Na prvoj slici se vidi flasa od pive. Sto znaci da se pije na radilistu, ne znam....sta ako ne zavrnu dobro onaj saraf?????ja ne bih sjedao u taj sestosjed posle ovakvih slika  :SS

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Koblenz-Njemacka  ekstra plan Dane sto kaze vip idi ganjaj NS je stvoren za ovako nesto  :bravo::(

Radiohead


DarkoN

Quote from: Radiohead on 27 November, 2012, 16:05:05
Imal kakvih vijesti?
ima, ja cisto sumnjam prosto ne vjeruje da ce biti gotovo do sezone. volio bih da grijesim ali ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bnbg

Quote from: DarkoN on 27 November, 2012, 16:20:45
Quote from: Radiohead on 27 November, 2012, 16:05:05
Imal kakvih vijesti?
ima, ja cisto sumnjam prosto ne vjeruje da ce biti gotovo do sezone. volio bih da grijesim ali ...
bice to sve gotovo.

vranex

bnbg, nadam se da znas o cemu pricas, vidim da si se prijavio samo da bi to rekao! :D
Usput, dobro dosao!

Ja se pitam da li je moguce da pored 2 energoinvesta mi imamo problem napraviti trafo stanicu?

Radiohead

Jutros slusam na nekoj radio stanicu kao izvjestaj sa Jahorine i ova teta iz OC kaze da ce SVE biti spremno, jbg jes da stalno to ponavljaju ali mislim da je najbolje kad bi neko na licu mjesta to mogao izviditi....
Mislim nece se nista promijeniti, al eto da znamo kako ide

brera

Pod hitno treba slat Mijata na JA! Uz njega i rukzak, kobaja, rakija! regge


brera


DarkoN

ono sto sam ja vidio nije mi izgledalo obecavajuce, nadam se da grijesim. nisam bas najkompetentnija osoba da pricam o tome ali ono sto sam vidio i jos ta prica sa trafostanicom. ne znam ja se iskreno nadam da ce da bude, ali ...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


mijat


Radiohead

Ma previse nagadjamo i laprdamo, pa ima li iko da zna dokle su radovi, nije nuklearni reaktor pa da ne znamo sta ide u njega