• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Monstrumko

Jbg suvise lijepo da bi bilo istinito, gdje se cacka struja u I. Sarajevu tu je nas Galeb...  8))

vip-jahorina

jedan vrsni politicar, dokazan u svojoj i svim ostalim strukama austin:(

Monstrumko


Radiohead

kad bi se nekako mogli izvoziti takvi bili bi prvi u svijetu 100% po svim kriterijima....

mijat


vip-jahorina

Quote from: Radiohead on 22 November, 2012, 13:54:07
kad bi se nekako mogli izvoziti takvi bili bi prvi u svijetu 100% po svim kriterijima....

da raspisemo tender? I platicemo samo da ih neko uzme  (:smijeh:

Quote from: mijat on 22 November, 2012, 13:54:42
pokretna trafo stanica, hm  regge ne znam ko ima pokretnu trafo stanicu snage 1000 kVA.... 

drzacemo se za ruke odozdo ka gore. A hare ce biti na samom kraju i drzat ce kabel od struje  austin:(

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead


vip-jahorina

U jednom neformalnom razgovoru, ptice su trazile 100.000 KM za fizicko obezbjedjenje izvodjenje radova trafo stanice, na sto je Leitner samo odmahnuo i rekao da ce obavjestiti predsjednika.

Po meni je to neka vrsta reketa, pa eto da znate sta se desava. Ako se uspiju dogovoriti, vjerovatno cemo mi imati Pracu ove sezone.

brera

Ajmo Mijata za izvoðaèa i nadzornog oko trafo stanice. Sam sebe neèe sjebat.  :bravo::( Plaæi mala, plaæi...ostao Mijat na Praæi... ludzatobom:((

Peglas

Treba samo ''podmazati'', ko i sve ostalo u dr¾avi. Pitanje je samo kome, koliko i kada?  3:(
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

skiDeki

O boze znao sam da je nesto oko struje problem 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

millons

Kome to znaju svi, koliko toce se dogovoriti pre ili kasnije a kada? pa ako moze juce dobro bi bilo

Filipino

Proslih par sezona Labud,sad Galeb  (head) (head)
Trebamo gore poslat nekog kratkodlakog pticara da sve to rastjera  3:( 3:( 3:(