• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


skiDeki

Za stubove ide specijalni helikopter sa duplom elisom, verovatno zbog preciznosti, ali to ide neverovatno brzo..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Aschen

evo kako je to bilo
http://www.youtube.com/watch?v=GackSxZIxvA

drasko

Quote from: paja13 on 06 September, 2012, 15:11:18
konaèno da neki radovi teku normalnom dinamikom i niko ne mo¾e da vjeruje u to, svi su skeptici da æe do kraja sve da proðe normalno. trenutno na podruèju BiH imamo Turski i Ruski helikopter koji gase po¾are pa bi mo¾da mogli njih iskoristiti veæ kad su tu da podignu i stubove.



Stoga molimo sve piromane da prekinu sa potpaljivanjem dok ti helikopteri ne postave stupe na Praæi, iza nastavite sa uobièajenim aktivnostima......

drasko

Quote from: Aschen on 06 September, 2012, 16:49:53
evo kako je to bilo
http://www.youtube.com/watch?v=GackSxZIxvA




E da nije bilo snijega postavili bi to oni puno br¾e, vidite da ne valja da rano padne snijeg (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)


brera


MilanP

VIP nam se opustio u poslednje vreme, moramo da ga aktiviramo nekako ;D

mijat

pajo, pajo, pajoooo  :DD daj nam koju sliku uslikaj  ole



Radiohead


Radiohead

Ajmo akcija, od sada  ide marka za svaku sliku  ;))

paja13

Quote from: Radiohead on 12 September, 2012, 13:53:25
Ajmo akcija, od sada  ide marka za svaku sliku  ;))
imam ja neke fotografije od juèe ali ih ne mogu da okaèim (mislim da to zaslu¾uje bar 50 pfeninga!). RAdovi se izvode uveliko, svi djelovi su stigli. Trenutno se radi na izlivanju "vratova" noseæih stubova i dolazna stanica. Sa starog dvosjeda su poskidane korpe, siknuta sajla, pripremljeni stubovi za demontiranje i radi se na demonta¾i dolazne stanice dvosjeda.