• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

@ VIP
Hvala, hvala, sjetio se i mene! Svaka reklama je dobra, bila pozitivna ili ne! devil:( devil:(


mijat

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( za slike, bolje su i od segijevih slika  ;D segi valjda samo pijane ljude zna da slika  (:smijeh:


nkteam

Samo cepajte fotke.... odlicne su :)

ttk


brera


Simiki

Svaka èast za novi 6sjed, pa neka bude i slijedeæe sezone...opet je dobro, kako sve inaèe ide naopako..... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

serzinjo

dosta smo kudili ove iz OC, vrijeme je da nas jednom i pozitivno iznenade. ja sam optimista.

skiDeki

Samo par dana me nema na forumu, vidi se da se (za sad) dobro radi. Valjda ce tako i ostati.

Sve pohvale za slike :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


vranex

Izgleda da su stubovi i oni tockovi po kojima ide sajla..kad povecam malo sliku lici mi na to  ideea:(

vip-jahorina

slike sto slijede su od jucer. o toku dana ili sutra ce neko "skoknuti" do Prace da vidi o kojim se djelovima rade.










peradetlic

Svaka èast za slike, extra si VIP-e!
Radovi napreduju, to je evidentno, samo neka se tako nastavi, pa da ako Bog da sve bude gotovo prije snijega...

PS. Zna li iko kakva je oprema istovarana? (Vidi se gore na slikama...)

HeAd

Vipe jednu kameru obaveyno treba sapeti na pracu ...ebi je koliko kosta da kosta nek Termag plati  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4