• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Milos CTS

Leitner se reklamira na ExpoZimu, a ne Jahorina ovo je totalna dezinformacija i laz OC-Jahorina i Palelive-a (zar oni nisu bili tacni ranije) da korpa ima neke veze sa Pracom :D


brkic1000

Quote from: Korisnik on 07 December, 2012, 16:25:37
na onoj slici je osmosjed  :)) :)) :)) :))

pa na sajmu uvjek izlozbe nesto sto je giga ultra mega max full itd, kreni od sajma automobila... svi izlozeni modeli imaju opremu kao svemirski brodovi i ti se nafuras i kupis sebi  jednog `takvog` a on go ko pistolj :S

Pedjaaa23

Pozdrav ljudi novi sam ovdje.. Ima li kakvih novih informacija ja sam iz Banjaluke i jedva èekam da krene sezona.... Valjda æe napraviti ovaj sestosjed jer mi je Praca omiljena staza kao i vjerovatno mnogima od vas... Veliki pozdrav iz BL

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

serzinjo

zna li iko, da li su poèeli postavljanje korpi na Praèi?

Big_DANE

Quote from: Pedjaaa23 on 08 December, 2012, 15:10:27
Pozdrav ljudi novi sam ovdje.. Ima li kakvih novih informacija ja sam iz Banjaluke i jedva èekam da krene sezona.... Valjda æe napraviti ovaj sestosjed jer mi je Praca omiljena staza kao i vjerovatno mnogima od vas... Veliki pozdrav iz BL

Takodje svi ponajvise Pracu volimo...mada i Ogorjelica je divna...cekamo i gledamo...svi se nadamo da ce ove sezone biti u pogonu! :)))

nkteam

Quote from: raca on 08 December, 2012, 17:48:53
Radovi idu planiranim tokom.

SUper :) To bi znacilo da je Praca zavrsena i pustena u rad devil:(


raca

Quote from: nkteam on 09 December, 2012, 08:47:22
Quote from: raca on 08 December, 2012, 17:48:53
Radovi idu planiranim tokom.

SUper :) To bi znacilo da je Praca zavrsena i pustena u rad devil:(

Ne, to bi znacilo da radovi idu planiranim tokom :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

MilanP

Imam informaciju da je sestosed danas pusten i da ce vrtiti 3 dana u prazno, onda se kace korpe i opet se vrti 3 dana u prazno, a onda ide pjesak na korpe pa opet 3 dana pod opterecenjem :DD..
Tek kada se sve to zavrsi mogu da ga puste u rad...
Ovo nije 100% proverena informacija...


looka