• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

nema Brera nekih informacija, sve se vrti u krug ....

mijat

pa mora se vrteti u krug skilift  ideea:( kako drugaèije  austin:(

brera

Ako se vrti znaèi da je sajla "zmotana". regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Svasta se ovdje napisalo i uslikalo super samo neka nastave..ne valja ih puno hvaliti uvjek ispadne neki problem kad ih previse hvalimo  :bravo::(
Cim uhvatim nesto vremena idem gore da vidim sta se to desava pa vam i prenesem... a do tad za ovaj krivi stub ne brinite kad ova masinerija moze raditi na samo 2 stuba, onda je ovo za sestosjed nista sto je malo nakrivljeno






Big_DANE

Vrhunski...gde je to?  Ovo bi trebalo napraviti u NS ...sa keja na tvrdjavu! BIlo bi vrh!

vip-jahorina

Dane, akciju odma startaj. To ti je dobra ideja. Idi i dosadjuj vlastima, trazi investitore....

looka


Radiohead

usce Miljacke u Bosnu i gore gondola Ilidza - Bjelasnica

vip-jahorina

Quote from: Radiohead on 21 November, 2012, 11:54:43
usce Miljacke u Bosnu i gore gondola Ilidza - Bjelasnica

sa medjustanicom od milion maraka  (:smijeh:

Big_DANE


raca

WTF  Bata Kan Kan? Ovaj forum postaje zabavnog karaktera :)

Jos jedan graditelj gondola u stilu gondole Pale ...

http://www.youtube.com/watch?v=8uotkmkIkN0

I hotel Park je uradio, tako sto je sve zavalio i ostao duzan svima koji su radili na tom hotelu.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

ajmo nazad na Jahorinu:

Saznali smo preko nezvanicnih izvora o problemu o kojem sam govorio prije par dana. Radi se o famoznoj TRAFO-STANICI i njenom tenderu.
Naime, izvjesna firma Galeb blokira tendere sa razlicitim zalbama koje vjerovatno nece biti rjesene do pocetka sezone. Ako se sjecate, prije par godina je isto radio Doppelmayer jer je smatroa da je tender za tadasnje 6sjede Poljica i Ogorijlica bio neregularan.

E sad, onih 50% sanse sto sam navodio se svodi na mogucnost jedne pokretne trafo stanice. Ja ne znam koliko je to sigurno i koliko moze izdrzati konstantnog napona, ali mislim da ce forumaski strucnjaci poput Mijata nam to sve objasniti.

DarkoN

Znaci opet je politika u pitanju.  3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

hmm, interesi i petljavine su u pitanju prije politike

DarkoN

Znamo i ja i ti ko je vlasnik firme Galeb. Tako da ta firma po politickoj liniji mora da dobije taj posao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...