• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

loop

da prodaju sve  2sjede u staro zeljezo, mozda bi i skupili za koji top refu¾o :D
allways stand sideways!

skiDeki

Stari ce verovatno u rashod, a neko ce ga prodati i staviti sebi pare u dzep, tako se to radi na balkanu...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MilanP

Ja sam dobio informaciju da ce se dva puta ukrstati, provericu jos jednom pa javim ;D , nego VIP-e kad ces biti na Jahorini da dodjem sa bajsom da me provozas malo sa tim tvojim quadom ;D

BL

Quote from: ttk on 19 August, 2012, 09:12:32
Quote from: vranex on 17 August, 2012, 13:47:10
a mene opet niko ne moze ubijediti da je neophodno demontirati stari dvosjed dok se novi ne napravi. ako racunam da jedan od tri dana u sezoni imamo maglu ili vjetar, a da te dane fakticki samo Praca radi, ove godine cemo manje skijati za trecinu ako ga demontiraju.
Mene su ubijedili


Kada ovo vidim, i mene.

DarkoN

mene ce ubjediti tek kada budem sjedio u sestosjedu i vozio se :D , ili bar kada vidim da se vrti sa skijasima na njemu. mada po prvi put mi se cini da bi moglo da bude sve kako treba. ostaje da se nadamo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

loop

allways stand sideways!


vip-jahorina

zamisli te da odrade ovo na vrijeme?

MilanP

Evo je jos jedna informacija ;D. Nije 100% proverena al ajde da vam kazem.
Izgleda da cemo ove sezone skijati bez vestackog snega ;D , iz razloga sto je firma koja je radila topove za vestacko osnezavanje bankrotirala a OC ima problema sa topovima. Videcemo sta ce biti  od svega toga.
Ponavljam informacija nije 100% proverena.
Pozzz

vip-jahorina

Kao da smo do sad imali  :o
snowstar je dio Leitner price. I sve da nije tako, salabajzerski je to sve odradjeno.

MilanP

Pa s obzirom da ce polaz novog sestoseda biti nize od postojeceg dvoseda trebalo bi da se uradi to osnezavanje bar za celu pracu.

vranex

pozz svima!
malo sam setao po Jahi preko vikenda, i navratio da vidim sta se desava na Praci..
Koliko vidim dolazna stanica je tik pored ove sadasnje, iskopani su temelji! sto se stubova tice dosta je radova uradjeno, temelji izliveni ili pripremljeni. Odoka, kad gledam sa vrha, cini mi se da je bar na jednom mjestu temelj novog stuba jako blizu starom dvosjedu i izgleda da ce se taj morati skinuti kad se bude stavljao novi stub.
Cujem takodje da ce skoro sigurno biti obnovljena ponuda za sezonski slicna prosloj godini.

Ovaj vikend je bio prelijep na Jahorini, steta sto ne poznajem bas dobro plato Gole Jahorine, malo smo tumarali gore dole i ima sta vidjeti, orlova i jastrebova k'o u prici. jedino sto ne znam gdje se smijem sve zavlaciti zbog mina, naisao sam na znakove upozorenja na par mjesta gore.. kad iznajmim quad prvi djir hocu da prodjem sa vodicem :D

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ttk

Super dan na Jahorini. I radi se!!!! Evo malo slika.

brera

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( TTK. hug:(
Ovi se nikako ne uklapaju u rad OC do sada, pa ovi RADE i to u augustu. regge