• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

brera


vip-jahorina


brera


mijat

tu sam prijatelju, gradim ih za 15 dana  regge

vipe, koja snaga je u pitanju?

BOJAN-BG


Korisnik


Milos CTS

Quote from: magnum on 02 November, 2012, 17:34:43
sad pogledah slike i svatih da se setosed skocine monitra na istoj trasi na kojoj je bio a raniie sam nesto citao da je trebao da ide do pocetne zenskog spusta .Pa da li ce ikad iskoristiti taj deo staze spojiti sa skocinama i imati odlicnu i dugacku novu stazu ili ce biti crkni magarce dok ozeleni trava.Meni je 40 god izgleda su mi male sanse da to dozivim.Da li neko zna da li postoji neki plan za to. pozz
Za to se planira cetvorosed

skiDeki

Ovo za trafo stanicu si neki novi momenti.... sta fali staroj, eventualno da se malo "nadogradi"??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


mijat


skiDeki

To Mijate, svaka cast na odgovoru, ako je sve to tako, hajde  posalji im neku skromnu ponudu i odradi to da valja (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

bokirus

Citam predlog za cetverosed I pitam se zasto nisu NA mestu izlazne stanice napravili medjustanicu,a izlaznu postavili tamo gde planiraju izlaznu cetveroseda? Jednim potezom dva problema resena  NA kulturan I moderan nacin. Pozdrav  puf:)

brera


brera


loop

valjda jer se na tim stazama koje bi obuhvatio 4sjed u pravilu skija najvise kada na praèi nema snijega, nebi valjda pola ¾ice vrtilo u prazno u to vrijeme
allways stand sideways!