• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Bjez Dane, sta si tako skeptican k'o da si bio u skepticnoj jami (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Milos CTS

Jel polazna stanica na istom mestu gde je bila i pre? Cini mi se da je bila neka prica da ce biti nize

BOJAN-BG

Quote from: Milos CTS on 25 October, 2012, 17:29:39
Jel polazna stanica na istom mestu gde je bila i pre? Cini mi se da je bila neka prica da ce biti nize

nema snega ni ovde gde je sad a kamoli nize da su je postavili

mijat


Big_DANE

Quote from: mijat on 25 October, 2012, 21:59:48
Quote from: Big_DANE_Almighty on 25 October, 2012, 16:35:46
Ja sam jos uvek skeptican ...il bi se moglo reci SOKIRAN! Ne znam sta im je! Napravice sestoguz na vreme nadamo se...pa cak i GARAZU! Za nepoverovati! :))))

tebi je svejedno, svakako ne dolazi¹ ove godine  austin:( brani mu ¾ena  (:smijeh:

Ko je rekao da ne dolazim?  Videcemo se Jaha i ja barem na vikend! :)



vip-jahorina

Danas je malo mirnije na Praci u gornjem djelu, ali zato se dole radi punom parom:







skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

peradetlic

Zaboravio Vip skroz na ovu temu  8)) 8)) 8)) 8))

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


peradetlic

Ima li kakvih novih 'taze' informacija ili slika?
Jesu razvukli sajlu?

magnum

sad pogledah slike i svatih da se setosed skocine monitra na istoj trasi na kojoj je bio a raniie sam nesto citao da je trebao da ide do pocetne zenskog spusta .Pa da li ce ikad iskoristiti taj deo staze spojiti sa skocinama i imati odlicnu i dugacku novu stazu ili ce biti crkni magarce dok ozeleni trava.Meni je 40 god izgleda su mi male sanse da to dozivim.Da li neko zna da li postoji neki plan za to. pozz