• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

pobjedi sds na Palama...but æe opet zategnuto, a kao da gledam Jahorina æe da trpi  regge
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Kolko ja znam nikad niko drugi nije pobijedio na Palama, tako da se gore nista nece promijeniti?

vip-jahorina

ko god da pobjedi na Palama, a vec je pobjedio, nema veze sa Jahorinom. Mi smo i za vrijeme SDSove garniture imali lose i dobre momente, kao i za vrijeme ove. Dodouse ova vlada jest odobrila ove silne milione za projekte na Jahorini, zbog cega se i grade sve ove silne zice, ali opet je tu toliko toga uradjeno zbog licnog interesa, a baratajuci javnom imovinom.

Uvijek se vrti oko toga ko ima interesa da nesto uradi na Jahorini.

vip-jahorina


vip-jahorina


loop

a sad na jahu, ponesi smartphone, instalirat bambuser aplikaciju i link za stream ovdje :D
allways stand sideways!

skiDeki

Hocemo da live pratimo postavljenje stubova, VIP_e snalazi se kako znas i umes ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

logorska vatra ? Ko dolazi?  :DD

mijat


vip-jahorina


skiDeki

Dragon se ne javlja od party-a, zaista ne znam kako cu izdrzati bez izvestaja...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Upravo su poceli postavljati izlaznu stanicu na Praci (tako mi je javljeno), vidjet cu da li neko danas ili sutra moze skociti do Skocina da to pregleda i poslika  ole

skiDeki

Ne mogu verovati da jos nema slika ;(( ;((  Vip-e, mislim da ti je vreme da se pozicioniras na Jahorinu pod hitno!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BL


Quote

fina fotka. dramaticna. magla je za pet.

mijat

evo slika za dekija i peru detliæa, ubi ih nervoza  WTF