• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Bez dvosjeda na Praci Jahorina nije vise to to... (doh) nene

8))




Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

leone

..svaka promjena je dobra pa makar bila i na bolje.. :PP

mijat

Quote from: raca on 29 September, 2012, 01:08:09
Bez dvosjeda na Praci Jahorina nije vise to to... (doh) nene 8))

ajmo raco na kop! ako odemo na kop onda æu se ja sekirati kao i svake godine (:smijeh: nemojte ljudi brinuti, biæe sve gotovo do 20 decembra   ;))

raca

Ove godine sam sticajem okolnosti planirao da malo skijam na Inzbruku i Garmishu, ako uspijem da ugrabim, pred kraj sezone rad sam i na Jahorinu i Kopaonik da stignem ako bude snijega.

Ima nesto romanticno u tom dvosjedu, da ovi novi odrade i pola sto su ovi stari bice vrlo dobri. Stvarno mi sad malo zao sto ga skidaju, nostalgija me malo vuce na djetinstvo.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.


BL

Quote from: raca on 01 October, 2012, 23:36:28
Ove godine sam sticajem okolnosti planirao da malo skijam na Inzbruku i Garmishu, ako uspijem da ugrabim, pred kraj sezone rad sam i na Jahorinu i Kopaonik da stignem ako bude snijega.

Ima nesto romanticno u tom dvosjedu, da ovi novi odrade i pola sto su ovi stari bice vrlo dobri. Stvarno mi sad malo zao sto ga skidaju, nostalgija me malo vuce na djetinstvo.

Samo pomisli kako bi Ti bilo da si se zatekao u korpi kada je stala, pa æe Te proæi nostalgija.

peradetlic

Demontiran dvosjed, stubovi izliveni, dizalica na redu...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Radiohead

peradetlic je licnost mjeseca Oktobra definitivno  :bravo::(
Prva informacija sa Jahorine nakon skoro mjesec dana  3:(


serzinjo

odliène informacije.
Vipe hoæe li biti prenos u¾ivo kad budu postavljali stubove??? ludzatobom:((

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

Koliko vidim ima 15tak stubova, a nepristupacnost terena i ostali faktori nece dati da se montira vise od jednog dnevno, sa onom gornjom konzolom i tockicima. Dodajte montazu sajle, osposobljavanje gornje stanice, montazu sestosjeda, testiranje, upotrebnu dozvolu i vremenske uslove koji ce naravno biti sve gori i gori.. sve sam vise skeptik sto se tice vozanja na Praci ove godine.


Radiohead

i ja mislim da ce zavrsiti, samo bi volio da sve bude OK, jer nije se zjb sa tim stvarima