• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Izgradnja 6sjeda Praca (Skocine)

Started by BL, 12 August, 2012, 21:47:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo malo djelova sestosjeda Praca (Skocine)












brera


BL





loop

allways stand sideways!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BL

Ma neka njih u penziji. Postavljeni su za OI 84. ? Ne znam kako se njima raèuna vijek trajanja, ali ipak nije to golf dvojka :).


vranex

sto se ono kaze, bolje vrabac u ruci, nego golub na grani.
iako je bio malo sablastan i star, dvosjed je radio i spasio dosta dana kad nigdje drugo nismo mogli ici. drago mi je da sve ide po planu sa sestosjedom, al ne vjerujem da ce biti u upotrebi na vrijeme sve dok ne sjednem na njega i provozam se. do tada, sve je rekla kazala..
dovoljno je da se vrijeme poremeti i helikopter ne moze par dana doci da digne stubove, prodje mu rok kad je rezervisan i mora dalje, i eto ti problema..
sa ovim naravno ne zelim da baksuziram, ali to je jedna od milion stavki sto mogu zakociti.. u 3 mjeseca ima toga dosta da se uradi i nadam se da su tu uracunata i mala odgadjanja i problemi koji se neminovno stvore u svakom poslu.
vjerujem da ce Majnex sve uciniti da to zavrsi na vrijeme, jer nikome se ne isplati drzati gore masine i ljude bez veze. da li su mogli prije poceti, to ne znam, a jos manje znam da li su oni odlucili kad da pocnu ili neko drugi..

brera

Pa helikopter "zakupi" i naruèi Leitner tako da tu veèih problema nebi smjelo bit. 3:( I kad krene, ako je sve OK pripremljeno, ide TIK - TAK. Vidjeli smo to. :bravo::( :bravo::( "Izgorio" je internet!!

paja13

konaèno da neki radovi teku normalnom dinamikom i niko ne mo¾e da vjeruje u to, svi su skeptici da æe do kraja sve da proðe normalno. trenutno na podruèju BiH imamo Turski i Ruski helikopter koji gase po¾are pa bi mo¾da mogli njih iskoristiti veæ kad su tu da podignu i stubove.