• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

vranex

Rekao bih podzemna garaza za auta.. da se ne nalazi nasred staze :O

A da mozda oni ne kopaju samo da bi nas zamajavali? A vamo sa strane demontiravaju sestosjede i rasprodaju sve  devil:(

DarkoN

Quote from: vranex on 18 September, 2012, 15:16:19
Rekao bih podzemna garaza za auta.. da se ne nalazi nasred staze :O

A da mozda oni ne kopaju samo da bi nas zamajavali? A vamo sa strane demontiravaju sestosjede i rasprodaju sve  devil:(
mozda su u sumi!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BL

Quote from: Radiohead on 18 September, 2012, 10:06:50
Ma j.ebo vraga ovo DEFINITIVNO nije garaza  ludzatobom:((

Ipak, mislim da definitivno jeste garaza.

Big_DANE

Verovatno ce da prave neke svoje prostorije...dal u suterenu ili na spratu...bas je velika rupa...ovako se kopaju temelji za zgradu od 5 spratova....Hare, VIpe...ili bilo ko oce li otic i slikati i pitati alo VIPEEEEeeeeeeeeeeeeeee prosetaj! Sta je sa PraCOM? Dokle su radovi stigli?

brera


Mega Deki

Kakva bre garaza ljudi aman. Pa gde ce garaza na sred staze maltene. Jos i kola samo da ulaze medju skijase i bice super. Ukoliko bude garaza treba odma baciti bombu dok je jos u fazi izgradnje . ha ha. Dobar dan svima... austin:(
Mega Deki

vip-jahorina

kunu se svi majkom da se radi o garazi   :DD

evo jucerasnjih slika:













vip-jahorina

samo cekam da me neko pita, obicno neki istrazivac: a kakav je ono betonirani prolaz.
Odgovor je: ne znam.

vip-jahorina

i ova dva djela/slike su ispred ogorijelice, ne kontam zasto




loop

nikad cudniju rupu ne vidjeh  WTF

QuotePoslao: vip-jahorina
Ubaci citat
i ova dva djela/slike su ispred ogorijelice, ne kontam zasto

mozda donja stanica praèe, ko æe ga znat
allways stand sideways!

brera


loop

allways stand sideways!

Zuti

Mozda prave neko klizaliste ko ce ga znati  :PP :PP :))
ajmo svi na skijanje....

Nichifor

sad je sve jasno, pravi se podzemna ski staza. kad je vjetar jak a na praèi nema snijega radiæe staza "marin tunel"

stvarno je duboko za gara¾u. a da neæe biti sva u zemlji a korpe se trpaju odozgo?!?!? bezveze jel da, al ajd

SILE