• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini

Started by pile007, 07 December, 2006, 13:41:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rtabucic

Ma ja misim da je sutra prvi OPTIMALAN dan za skijanje ove sezone.
Nebo super,vjetar miran,snijega ima da valja i nista nas vise ne prijeci dozivljalju snijezne ekstaze;)
No ipak mozda VIPovci znaju bolje sta i kako bi trebalo biti sutra?
Ja mislim da ce bit sve zice otvorene osim mozda Skocine?
Hvala Vam unaprijed!
if(!drunk){
   beer++;
}

vip-jahorina

prognoze su za sutra sunce i oblaci. ako bi stvarno tako bilo, onda bi bili idealni uvjeti za skijanje. skocine danas jedino i rade (zbog loseg vremena)

BD-electronic

Koja je sad sveukupna visina snjega ?

beta race


jahorina -rulez

e judi,jeli kogo ima informacije kako je danas stanje na jahorini??

eda

u subotu idem na jahorinu i htjela bi znati koliko ima snijega i kakav je hotel rajska dolina? ??? :)

vip-jahorina

sva pitanja u vezi vremena su ti na nasim stranicama detaljno odgovoreni. kakav je hotel, to bi trebala pitati njih

nikola

oce biti dovoljno snega za neko normalno skijanje tamo 20. januara? oce li biti bar 1.5 metara dubine da ga skijasi ne mogu svuci sa staze?

BD-electronic


vip-jahorina


gabrijelos

Ljudi samo bez panike, ja sam bio prosle subote na Jahorini kad je bilo 30-35 cm snijega i skijalo se bez problema, par sitnih mjesta je bilo potroseno, u ponedjeljak je bilo dosta toplo i opet smo skijali bilo je dovoljno snijega malo su samo sredine bile potrosene

Sada ima 80cm ima ga sigurno dovoljno, skijat cete se bez problema i malo vam zavidim ;)

3d

na jahorini ima snijega veæeras je noæno skijanje od 19 do 22 sata besplatno za sve

jahorina -rulez

..mi dolazimo sutraaa.....jeeeeeeeeee... ;D ;D ;D

nEsHa

 Da konacno je lepo napadalo i sve nas je obradovalo kada smo videli da je pokrivac vec oko 80cm.   Medjutim posle te radosti doziveo sam hladan tush kada sam na TV-u veceras video prognozu za iducu nedelju.   U Vojvodini ce dnevne temperature biti cak i preko 14-15 stepeni !!!...   Koliko vidim po vasoj prognozi i na  planini ce se popeti na 2-3 stepena vec oko utorka sa suncem.  Sta kaze vase iskustvo da li je moguce da to ako potraje 7 i vise dana , pocne topiti sneg u toj meri da se ne moze skijati.  Ja dolazim 20. pa me malo hvata panika od ovog ludog vremena.   (Ni zime nisu vise ono sto su bile)... 

kenanm