• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini

Started by pile007, 07 December, 2006, 13:41:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skydiver


Jutros sam se obradovao kad sam vidio na webcam da  gore sipa, a vec sam poceo traziti neke dobre knjige ko sto neko rece :))))) da ponesem gore.
Valjde ce izdrzati ovaj snijeg  jos 10-tak dana dok gore ne stignem.

Radi li Studio na Poljicama? Ima li kakvih novih mjesta za izlazak?

I naravno srecna NG!
pozz. iz BL

irvas

i feel good.... so good, so good.....  ;D

dekru


bmw x5

pozdrav iz ðakova, prije par sati bio sam na jahorini i mislim da je to-to, snijeg stvarno dobro pada a nadam se da æe tako i narednih dana. ugodno vrijeme i dobru zabavu svima koji su gore a ja cu ove godine probati doci barem 5-6 puta . zarazna planina i raja

vip-jahorina

pozdrav Osijeku i Djakovu!!

Snijeg je dobro napado, negdje oko 40-tak cm vlaznog snijega. znaci optimalno za staze.
A provoda i "Raje" na pretek.....
Dobrodosli

mickyy

Pozdrav, ja bih trebao gore za par dana!Reci mi kolika je visina snijega i kakvo je stanje sa kamenjem? ??? ???

beta race


rtabucic

Zdravo raja.
Pa ja planiram sutra ujutro krenuti,da li ce biti sutra otvorene staze?
Da ne dodjem uzalud.
Molim vas da mi neko iz VIP tima odgovori do veceras!
hvala unaprijed.
if(!drunk){
   beer++;
}

vip-jahorina

carala barala - ne znam.
kako da znam da li ce sutra staze raditi. ??? ???
nadam se kao i vi. trebeba le bi biti otvorene.

split ski team

Pozdrav iz Splita,

evo nas 11 stize 6.1. po drugi put. Pozdrav svima i puno sniga. ;D ;D

vip-jahorina

dobrodosli nam nazad!!!
bice snijega. pada cijeli dan, oko 40-tak cm novog snijega je napadalo samo danas. ::)

tihomir

gde ste drugari borderi? evo nas 6-7-8 stize 20jan pa mozemo da zatezemo fosne zajedno po svezem puderu.  pun gas pa se vidimo, pozdrav iz SUBOTICE

mickyy

Vozdra brate, eva izgleda pa ce biti i metar do kraja dana!Ja sam gore za sedam dana, valjda ce sta biti

sabozac


vip-jahorina

to su bili podaci od jucer. (datum pratite)
danas radijedan lioft i zica: razlog: nije zbog snijega, nego zbog vjetra (skoro pa mecava).
zbog toga smo otvorili "skocine" ili praca, kako ko hoce. tamo je uvijek mirnije, ali mora biti vise snijega, jer staza krece sa 1300 m NN.

znaci danas se skija, ako ako stane vjetar bice jos vise. sad imamo snijega kao sto se vidi u vremenskoj prognozi na nasoj stranici.