• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

majasamaja

Dobro jutro,
kako vidim na kamerama na Ogorjelici nije jos svanulo  >:(

ali srecom na Poljicama svanulo suncano jutro  ;D


acixon

ajmo ljudi nije jos gotova sezona javljajte kakvo je stanje gore?

Jana

. Snijeg  se topi i te kako. Ma katastrofa.Mokro i bljuzgavo.... Nije ni cudo.....Sezona je gotova :-(

Branko

Jana pojma nema, do 11 ekstra skijanje, potom vec otopljeno, ali se moze skijati celi dan, vreme je ekstra. Naravno da nisu uslovi kao u januaru, ali ce biti skijanja i za vikend. Uvek su me nervirali pametnjakovici, koji se razlikuju mnogo od pametnih. Pozdrav sa Jahorine


DarkoN

bice skijanja sigurno. samo nemojte da ocekujete tvrde staze kao u januaru. temperature su ipak u +. i pazite se povreda jer su ceste na ovakvim stazama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

zaharije mora da ima neku kombinaciju inace nije lud po ovom plusu da guli zglobove  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



acixon

u austriji je jos gore,cuo sam se sa rodjakom koji je u flahau kaze da se sve topi i da je pretezak sniejg za vozit,te da si je sj..... koljeno


acixon


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Nichifor

Quote from: acixon on 22 March, 2012, 08:52:42
u austriji je jos gore,cuo sam se sa rodjakom koji je u flahau kaze da se sve topi i da je pretezak sniejg za vozit,te da si je sj..... koljeno

reci kolegi da ode na gleèer  regge

vip-jahorina

Kratki medju-izvjestaj sa sajma iz Moskve:
Kao sto znate, sa tri sata prednosti furamo kroz Moskvu i sajam. Sami u svoj "kreaciji" i bez maticne podrske moram se zahvaliti prvo TZ Beograda i Srbije koji nas bukvalno guraju iz sastanka u sastanak. Puno hvala!
Ovdje nam se i Bato, vlasnik Vucka pridruzio, dok smo u ekipi Aco Termag i ja "osvajali" Moskvu, pogotovo njenu ljepsu polovinu (odnosno 3/4 jer ima ih u vecini  devil:( )

Evo par slika, o detaljima cu kad se vratim i saberem utiske. Mozda samo kratko da vam napisem: postoji veliko interesovanje, pa cak i sa onih skoro nedostupnih, vladinih pozicija  ole


8)




Kakav grad




Nakon par snjeznih dana, let the sunshine je bilo jutros