• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.



Nichifor

na¾alost, ovo iza nas jeste bio posljednji ski vikend, sudeæi po bojama koje poprimaju staze na kamerama. osim ako neæete na gleèer, do novembra lagano.... anan

looka


Radiohead

staze i nisu kriticne toliko(za nepovjerovati je kako se dobro drze)
ali je temperatura u plusu i iza 11 vec je ona smjesa sto lici na tjesto:(
al sve u svemu zaboravio sam pohvaliti momke sto tabaju staze, po meni su dobro radioli posao u drugom dijelu sezone,bio sam gore 8 dana i
svaku noc su tabali staze

majasamaja

ja se sa sezonom pozdravila u subotu, moja koljena nisu mogla da podnesu mokar snijeg :) ali srecom onaj party bio kod Zlatnih zita pa se sunce moglo dobro iskoristiti uz muziku i dobru zabavu :)

Snowhunters Mne

Postovani prijatelji, obracam Vam se u ime udruzenja ljubitelja zimskih sportova iz Podgorice - ''Snowhunters''.
Ovaj vikend smo bili organizovano na Jahorini, dolazili smo i ranije.. Planinu smo reklamirali u najboljem mogucem svijetlu, dovodili grupe i uvijek je bilo super druzenje i skijanje..
Ali ovaj put se desilo nesto sto nikako nismo ocekivali, da moze da se desi u jednom takvom turistickom centru, kao sto je  olimpijska ljepotica Jahorina. Naime, u subotu, 17. marta 2012. nasi clanovi su dobili batine bez i najmanjeg moguceg povoda. Ekipa je pila u lokalu ''ZLATNA ZITA''(ostavila dosta para u lokalu), fino se provodila, igrala sa curama, da bi se odjednom bez i najmanjeg moguceg povoda ili upozorenja pojavio covjek po imenu Nedeljko Koroman, zvani ''Dzibronja''(za kojeg smo kasnije saznali da je gazda navedenog lokala) i zajedno sa obezbjedjenjem ispred baste i poceo brutalno udarati palicama po glavi i tijelu. Moramo napomenuti, da je gazda udarao svo vrijeme palicom nase clanove, koji su bili na zemlji, tolikom zestinom, zakrvavljenih ociju, da ne znamo sta da smo im uradili, ne bi ga toliko isprovocirali. Od svih ostalih ugostitelja na ovoj predivnoj planini, za ovog gazdu i ''turistickog radnika'' i ''ugostitelja'' nismo mogli cuti nijednu dobru rijec za istog. Oba dana vikenda smo bili na nocnim zurkama u hotelu ''Bistrica'' i nije doslo ni do najmanjeg incidenta. Najvise nas boli sto su nasi clanovi prebijeni, a da ni dan danas ne znamo razlog zbog cega. Prije svega smo duboko razocarani, i ne mozemo da vjerujemo da je nesto ovakvo moglo da se desi, u 21. vijeku, u turistickom centru kao sto je Jahorina. Nakon incidenta dosla je policija, mi smo dali izjave kao ostcena strana. Od gazde lokala i obezbjedjenja nije bilo ni traga ni glasa. Moramo napomenuti da su i jos neki momci, koji su iz Bosne, skocili da smire strasti, dobili pendrecima po glavi. Vec smo kontaktirali neke advokate, ali jedini razlog sto smo ovo napisali, je zelja da upozorimo dobre ljude koji idu gore, da izbjegavaju pomenutu kafanu, jer se i njima moglo desiti isto
Srdacan pozdrav iz Podgorice.
Snowhunters ekipa.

HeAd

Za nasilje nema opravdanja ali ne mogu vjerovati da vas je bez razloga lik krenuo marinjati...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Snowhunters Mne

Vjerovatno je bilo gostiju taj dan u pomenutom lokalu, koji su clanovi ovog foruma, pa bi lijepo bilo da kazu sta se desilo.. Bas su nas svi zgotivili i sa svima smo se super druzili, i onda katastrofa i sramota. Bezveze sto se sve ovo desilo, ali sta mozemo sad..

Snowhunters Mne

Quote from: HeAd on 19 March, 2012, 17:59:51
Za nasilje nema opravdanja ali ne mogu vjerovati da vas je bez razloga lik krenuo marinjati...

Vjerovatno je on imao neke svoje razloge, jer smo od svih mjestana culi ruzne stvari za njega.. Ko ce mu ga znati..

looka


Snowhunters Mne

Ni nama se ni u jednom trenutku nije ucinjelo da bi moglo doci do ovoga.. Cijela zurka je bila super, i muzika i svi ljudi pisutni na istoj.. ali onda odjednom haos..

looka


Snowhunters Mne

I mi se nadamo.. :) Iduce godine bar 3 vikenda radimo gore.. ali ne idemo u Zlatna Zita.. hahaha  ludzatobom:((

looka