• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BL

Hvala. Materijal sam pogledao na sajtu, bez otvaranja YouTube-a. Ovo bi moglo postati mjesto za sve one koji vole da jurcaju sa sankama. 15 km dovoljno daleko.

dadotb

Quote from: einspric on 15 March, 2012, 13:24:52
zamolio bi nekog ako moze da mi kaze , da li se moze pretpostaviti do kada ce staze izdrzati s obzirom na visoke temperature koje se najavljuju......

ma koje visoke temperature, ko jos vjeruje nasim meteo strucnjacima??? i danas je najavljen veci plus pa ono nista...super staze, pogotovo do podneva...evo sad je vec minus a tek je proslo 20 cas...ma ljudi opusteno, dugo ce jos biti skijanja...ima tona snijega...samo malo magla juce i danas kvari ugodjaj, ali i to pri vrhu sestosjeda... z:s)

01xxx01

e jel' ima sta od onog snizenja ski passova?

BOJAN-BG


01xxx01


dadotb

Quote from: 01xxx01 on 15 March, 2012, 21:50:59
e jel' ima sta od onog snizenja ski passova?

uh jaka stvar i da snize cijenu ski pasa sa 30 na 24 km..pa to je jedna i po kruska u kafanama...ne znam zasto stalno vezujete dolazak na Jahu zbog tih 6 km??? gledam danas ljudi kupuju karte oko 15 èas a ¾ice rade do 15.45...a to famozno snizenje sta vam znaci kad snijeg nece valjati tad ???

Mega Deki

Dobar jutar svima. Mislim da je osvanuo jedan od najlepsih dana na Jahorini. Vikend ide pa ko moze neka dolazi...
Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

VIP jos uvek nije platio kaznu za parkiranje koja je uredno okacena na sofersajbnu.
Mega Deki

Mega Deki

Svi jos spavaju strasno. Ajmo narodeeeeeeeeeee
Mega Deki

Branko

Predivno je, uzivajte, jedva cekam utorak da dodjem, a mozda i ja kupim ski pas u 15 casova, nisu to nekecene u poredjenju npr na kopu je za decu celodnevni skoro 40 Kkm, mada realno ima vise staza pogotovo za pocetnike, al ne bas po toj ceni. Lep dan i malo nize temperature vam zelim da ostane malo snega i za mene s:vje)

3d


segi

Pozdrav svima,treba mi info. koje su lagane staze za pocetnike

majasamaja

Kakva je situacija danas, drze li staze