• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

dadotb

snijega ima tona..nema sanse da se istopi jos 20 dana najmanje...ja sam ovde 4 dana i nije se 1 cm istopio jer je stalno minus...staze za 10 sreðene...danas je magla zezala, al se na >Poljicama moglo skijati solidno...slobodno ko planira da doðe neka to uradi...bar 3 vikenda jos ima snijega...sve da udari +10 a nece i ne moze...ipak je ovo 1500 i vise metara

Branko

Lepo bi bilo da bude tako kao sto ti kazes, ali cisto sumnjam. Na zalost prosle godine sam bio oko 20 marta i za dva tri dana pukle su staze. Sada opet dolazim 20 tog i muka me hvata kada vidim kolike su temperature, sve se nadam da ce metereolozi pogresit, al zestoko, jer danas su najvaili toplo a ja se u Novom Sadu smrzao. U svakom alucaju pozdrav, a mozda se negde i susretnemo na nekoj stazi (ako budu postojale)

jednostavan41

ma ja dolazim ovaj vikend da se ipisem za ovu sezonu
da znam - znao bi

djmiros

Ja ovaj propustam, al sledeci  anan
da overim sezonu  ludzatobom:((


Mega Deki

JBT OPET MAGLA. Juce isto. Radio lift na poljicama i Praca. MOglo se skijati ali magla je kvarila ugodjaj. Evo sedim pijem kafu i nadam se da ce se magla razici i da ce se narednih dana skijati extra. Ko moze neka dolazi. Evo par slikica od juce...
Mega Deki

Mega Deki

A da da nezaboravim imam jedan auto na prodaju. Cena po dogovoru. Moze kompenzacija za 15l kruske...
Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

Mega Deki

mijat

bolje instruktorke nisi mogao naæi na celoj jahorini  hug:( zaboravio sam joj ime, sne¾a ili snje¾a  (:smijeh: pozdravi je u moje, dekijevo, ¾uæino i perino ime

Mega Deki

E moj Mijate bas si zaboravio. Nije ni Sneza a nije ni Snjeza vec je Snijeza. Pozdravi ce biti preneti za po sata na stazi. Odoh se malo skijati
Mega Deki

Deni

Jedva èekam nedjelju, nadam se da æe biti sunce i da æe se magla raziæi (jahorinska magla i ja imamo niz eskapada, od kojih se veæina klasifikuje kao poprilièno pogibeljne :P)!

acixon

SUBOTA JUTRO  anan
da se od sezone oprostim,onda lagano u potragu za novom opremom za predstojecu sezonu  devil:(

einspric

zamolio bi nekog ako moze da mi kaze , da li se moze pretpostaviti do kada ce staze izdrzati s obzirom na visoke temperature koje se najavljuju......

vip-jahorina

Mislim da o  tome vec danimo samo govorimo regge