• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

mozda ce da se vozaju motornim sankama po stazi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Milos CTS

To ce kasnije kad ratraci prelete staze :D

jednostavan41

eno ratarka na ogorjelici kolko vidim na kamerama, il mi se prividja
da znam - znao bi

mijat

nije mi jasno odakle sad odjednom problem sa motornim sankama??? sad æe i deèije sanke biti problem  ;D ;D ;D bitno je da ih nema za vreme dok su ljudi na stazama (od 9 do 16), posle toga neka se ljudi voze, to je vrsta u¾ivanja na snegu i ne treba nikako zabranjivati. motorne sanke se ne mogu voziti leti jer nema snega!!!

nkteam

meni je problem sto ih ima vec od 15h.

Btw, veceras sam bio ispred gramzova od 18:30 do 19:30. Dva ratraka su pila rakijicu od kad sam dosao, i tih sat vremena se nisu makli :( zbog sakni verovatno
Na zalost, isto je bilo i juce, samo sto su juce jos upaljeni u leru pijuckali ispred kafane


pereca

Pada li gore? Ne vidim na kameri, a u Bg pada.


BOJAN-BG

dobro su se podelili ovi ratraci,dvojica sede u granzovu a trojica u rajskoj  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ma

Potpuno se slazem sa tobom apartmani opustano su uzas mislim da je najlosiji smjestaj u kojem sam bio za svojih 30 godina nemam snage da se prisjecam svog boravka tamo sreca kratko je trajalo uglavnom gazda je nula od covjeka sve je istina sto si rekao mozda si zaboravio reci da jedva uspijes sjesti na vc solju mislim da kupatilo nema ni 2 kvadrata ukljucujuci lavabo cosak za tusiranje i naravno vc solju ljudi kad bi mi placali 20 evra po danu ne bi prenocio tamo uzas uzas uzas

Nichifor

ovo je tema stanje na Jahorini!

komentarisati mo¾ete na:

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=1335.0

jel ima neko neke fotke od danas sa staza. vipe, oli bio? daj nam neke u visokoj rezoluciji  regge

vip-jahorina

Dao sam danas izvjestaj, imam koju sliku, bilo ruzno vrijeme za slikati, ali ako bas hoces






vip-jahorina

Onako usputno, na Jahorini vec satima sipa snijeg....

pereca

Quote from: vip-jahorina on 29 February, 2012, 00:48:42
Onako usputno, na Jahorini vec satima sipa snijeg....

Samo neka sipa!  ole


Nichifor

pa kad tako ka¾e mo¾da bi se moglo i doæi...da mi sa nekim zamijeniti za posao (recimo sa vip-om  regge