• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Pezo

Kamena dob nije pro¹la jer bi nestalo kamenja...

jednostavan41

evo koja slikica od jucer iz austrije, samo da se vidi kolko je ljepse na jahorini i bogatije snijegom, GERLITZEN  visina je oko 1980 metara,snijega ima vrlo malo cak je oko staze okopnio na dosta mijesta ali STAZE NIGDJE NISU PROGLEDALE,
da znam - znao bi

dale

Opet i opet èovek stavlja slike iz Austrije u temi Stanje na Jahorini >:(!

segi

Jebes ovu Austriju,vise snijega ima kod mene na krovu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jednostavan41

Quote from: dale on 26 February, 2012, 22:45:15
Opet i opet èovek stavlja slike iz Austrije u temi Stanje na Jahorini >:(!
slike sam stavio kao sto sam i napisao radi uporedbe sa stanjem na jahorini,imaju slike sa jahorine post prije pa se odlicno vidi razlika,ralika je ocigledna a tu je i veca nadmorska visina nego na jahorini a mnogo je manje snijega, na kraju ima moderator pa nek skine ako nisu za ovdje,
da znam - znao bi

BOJAN-BG

sta ce ljudi naucili da voze ratrake,pa ima snega tamo gde treba

segi

Quote from: DarkoN on 26 February, 2012, 12:50:32
snijeg pada prilicno intenzivno. Na vrhu je magla. Temperatura je -2 stepena. U kolibi je dosta toplije. ;D
Jebes onog meteorologa Vuku Zecevica sta je DarkoN  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

jednostavan41

jel ko gor poranio,kakva je situacija jutros, mogo bi si nacrtat slijedeci vikend da bude ko u prici,
da znam - znao bi

jednostavan41

Quote from: segi on 26 February, 2012, 23:50:29
Quote from: DarkoN on 26 February, 2012, 12:50:32
snijeg pada prilicno intenzivno. Na vrhu je magla. Temperatura je -2 stepena. U kolibi je dosta toplije. ;D
Jebes onog meterologa Vuku Zecevica sta je DarkoN  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma on je METOrolog
da znam - znao bi

HeAd

taj juzni dio austrije nije imao prosle, a nema ni ove godine sreæe sa snijegom...nassfeld, bad, gerlitzen...al cinjenica je da skijaju ljudi uz vjestak...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dzoninho

pozdrav sa Jahorine, evo da kazem stanje iz prve ruke. Danas vreme lose, sneg pada, magla, vetar. Juce isto padao ceo dan, na vrhu magla da jedva cidis 20 metara ispred sebe ali smo mi skijali ceo dan a i danas cemo :) Staze su juce bile tvrda podloga sa nekih 15 cm snega na njima, moglo je da se skija, nije bilo guzve. Pisem sutra opet :)




skiDeki

Guzva na tanjiru Police, izgleda da sestosed ne radi
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...