• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Jana

Dragi forumasi, nije valjda da ce nam se snijeg brzo otopiti? Ovdje u Sarajevu dosta toplo pa me to dosta sekira  >:( Pozdrav svima, Jana

a333

Kakve su sanse za skijanje sljedeci vikend (2.-4.3.) ?

otrov

a333333 odlicne ... malo vjetar ali kome to jos smeta? vazno je da je navece minus
share it with friend or two

a333

Mislis da se nece otopiti snijeg? Jel imaju u planu umjetni snijeg? Gledala sam prognozu pa sam malo skepticna.

otrov

prosao sam jutros pored bazena i  pun je snijega  devil:(
nista ne brini .. pogledao sam i ja prognozu i sve je odlicno .. nece snijeg nigdje samo ce da duva :)
vjeruj mi .. ja kad kazem snijeg ce pocet padat za sat tako i bude .. sta vise da ti kazem

saving movie 17%
share it with friend or two


segi

Da li je prohodan put i je li istina da je makadam?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

3d

U subotu se predviða sunèan dan  anan
a u nedelju ponovo 
s:nij) s:nij) s:nij)


otrov

video od danas cos style samo u suprotnom pravcu .. snimano je telefonom pa i nije nesto ali oslikava danasnje stanje 

http://www.youtube.com/watch?v=MhlHS7VPWKE&feature=player_embedded
share it with friend or two

nkteam

Dolazi THE vikend. Napokon na Jahi....  afrocool:(
Nakon par meseci tarlahanja i JODLOVANJA stizeeeeeemmmmoooo

Vec je poceo standardan sindrom, po par sati na poslu citam forum i gledam web-cam (u idle-u ne ide preko 1)...

jednostavan41

pozdrav za jahorinase sa GERLITZEN-a sutra stavim jednu slikicu  sad mi se neda nesto,citam da su staze ko malo bolje , valjda za iducu subotu i nedelju se odrze posto sam planirao doc

ps. OSTAVIO SAM OTROVKE KOD KUCE OVDE NE TREBAJU
da znam - znao bi

segi

A jel put Pale Jahorina makadamski ili?  ;D ;D


Nichifor

i neæe da mi ide nakon 2:06. jel do mene ili do tebe (inaèe do 2:06 je odlièno anan