• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zburkos

E vidis kako ljudi u Austriji ispod i pored stubova tabaju snjeg sa ratracima, a kod nas nikad to nije uradjeno. Primer onolia sirina na Ogorjelici 1 oni samo jedan mali dio peglaju, a ostalo nista.

raca

Sta reci? Koju posluku porati? Kome?...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

jednostavan41

da znam - znao bi

loop

allways stand sideways!

jednostavan41

Quote from: zburkos on 22 February, 2012, 11:19:48
E vidis kako ljudi u Austriji ispod i pored stubova tabaju snjeg sa ratracima, a kod nas nikad to nije uradjeno. Primer onolia sirina na Ogorjelici 1 oni samo jedan mali dio peglaju, a ostalo nista.
prosle godine sam bio na kupresu jedno 4-5 puta i staze su bile sredjene samo tako,i u martu cak nisu popustale, ove godine sam bio i vidim lose..... pitam sta je ovo i lik na zici dok smo se vozili a inace je svaki vikend gore,kaze da su prosle sezone doveli nekog strucnjaka za staze na pocetku sezone i taj je lik oformio staze od pocetka i bilo je extra a ove su izgleda smatrali da su pokupili pamet i pokazalo se taraba,dakle treba stucnjaka dovest nekoga sa iskustvom ne vjerujem ja ni da je to nesto previse para..
da znam - znao bi

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina




Bubica Bg



djmiros


vip-jahorina

Dok je Jahorina imala 25 km staza, radila se i ova staza, u principu to je Praca 1.
Za olimpijadu se pravi Praca 2 kao veleslalom staza, te Praca 3 kao donji dio spust staze.

Jednosjed je jos prestao tamo negdje pred olimpijadu raditi. Po novim planovima je tu predvidjen SnowPark sto za skijase sto za bordere.

looka


HeAd

E prika vucko je vucko, a termag pogotovo...mala se sigurno razocarala ideea:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4