• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

3eka

pa dobro.. ima li kakva slika za nas shup*e, da (bar) parimo ochi.....  ludzatobom:((

Nichifor

Quote from: mijat on 02 April, 2012, 06:49:53
gde si ti skijao kad staze nisu progledale?

nek sam tebe karn`o na prvi april, pa nek ide sve u pm.

looka

Quote from: CrniZaharije on 02 April, 2012, 11:44:24
Quote from: mijat on 02 April, 2012, 06:49:53
gde si ti skijao kad staze nisu progledale?

nek sam tebe karn`o na prvi april, pa nek ide sve u pm.

:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

HeAd

Quote from: CrniZaharije on 02 April, 2012, 11:44:24
Quote from: mijat on 02 April, 2012, 06:49:53
gde si ti skijao kad staze nisu progledale?

nek sam tebe karn`o na prvi april, pa nek ide sve u pm.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: CrniZaharije on 02 April, 2012, 11:44:24
Quote from: mijat on 02 April, 2012, 06:49:53
gde si ti skijao kad staze nisu progledale?

nek sam tebe karn`o na prvi april, pa nek ide sve u pm.
kod mene je danas 2. april.  devil:( devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

hallo

Bili juce da zavrsimo "sezonu"...extra drustvo hug:(, extra dan i meni srce puno ole...cak se dobro skijalo-da Bog da da ovakve bude zime u buduce...
Ogorjelica-do 12h OK, posle donji deo blatnjav i mokar...
Poljice- OK...vozili do zadnje zice i ostali do 17h da se pozdravimo sa Biljom i Dragisom (VELIKI pozdrav) i Jovanom i Bracom (VELIKI pozdrav)
Da nije bilo SkiKlubJahorine, otprilike bi bili sami sa ski instruktorima...sve u svemu, pozdrav svima od Loznicana..






Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

acixon

staze se drze extra  ludzatobom:((
jos ako padne u nedeju opet  ole

vranex

Ja sam izgubljen u centralnoj italiji, bio sam za vikend na apeninima, ma ljudi jahorina je zakon.. pa sa ovim uslovima zabari bi je drzali otvorenu do prvog maja ladno..ima vise snijega van staze nego na stazi po slikama.
ovdje van staze nista, a na stazi bljuzga samo takva..ima 5 cenata snijega i fakticki tamo gdje prodjes tu progleda, uzas jedan.
samo su borderi na stazama, skijasi su davno odlozili opremu.
nadam se stici na jos jedan vikend po jahi, ako ne vidimo se svi dogodine, i da nam bude ista kao ova sezona :D

3d

U subotu bi se moglo malo skijati  :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij) ole ole ole

anamina

Samo zelim da se zahvalim svim forumasima na brzim i preciznim odgovorima,bez njih to ne bi bilo to. Ova sezona je bila sto se tice snega jedna od boljih u poslednjih 10 godina, za ostale stvari ne bih mnogo komentarisala, svakako da je i ove sezone skripalo na pojedinim mestima ali zahvaljujuci ljudima sa foruma neke stvari su se i popravile. Volim Jahorinu mnogo i ne bih volela da na skijanje moram ici po Evropi......
Za vikend kazu opet  s:nij)  s:nij) pa ako neko bude gore nek pusti koju slikicu da bar jos malo uzivam dok sedim u dosadnoj kancelariji.  ludzatobom:((
Veliki pozdrav za administratore i sve ostale forumase od Ane iz Beograda..


vip-jahorina

ove pohvale gode  ::) thx Ana

@vranex
ja gdje god odem na skijanje, pored sve euforije, ipak jedva cekam da stanem na svoje skije, na svom skijalistu, ne zato sto je izmedju ostalih i moje, nego sto je po mom ukusu i ima tu neku dusu. ta deformacija se naziva "jahorinski sindrom" i kad jednom te spuca, buraz, onda je to to  (:smijeh:

HeAd

nadam se da si ugovorio ruskinje za sljedecu sezonu pa da to bude to  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


HeAd

Tako lijepa, a tako nasa...Welcome to Jahorina  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4