• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3d

Quote from: panjkov on 29 March, 2012, 19:34:19
Ja kao apsolutni pocetnik bio sam ove sedmice par dana na Poljicu, uglavnom u jutarnjim satima, i mogu reci da je do 11 sati stanje dosta dobro. Ako je vjerovati prognozi, bice skijanja jos koji dan - jedino ako danas popodne nije padala kisa.
Ako idete ranije na Jahorinu, obratite paznju jer je put na pojedinim mjestima pokriven jedva vidljivim slojem poledice, a ona velika dupla krivina poprilicno smrzne.
kakva je praca?

panjkov


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

panjkov

Gdje ce se odrzati trka veterana?

mijat

mo¾da bi mogao da doðem na tu trku  regge koja je nagrada? lièna karta mi je na stalno pa mislim da neæu imati probleme sa godinama  (:smijeh:

looka

To je rezervisano za èovjeka kod kojeg ja odsijedam.  devil:( Mislim da ni sam ne zna koliko puta je pobijedio.  :bravo::(


looka

To mi je odmah palo na pamet!  ole

Filipino

Quote from: vip-jahorina on 29 March, 2012, 18:48:24
na stazi je bilo oko desetak skijasa, tako da ce ti tesko neko nesto napisati. jednog znam, koji mi rece da su staze stvarno dobro (uzmi u obzir sve okolnosti)

U subotu je trka veterana, a onda nas par zajedno sa zicarima, gss-om, tehnickom bazom pravi dernek i festu ispred kamene kucice na olimpiku. ocekujemo pijanku do neka doba  devil:(

Moze li se prijaviti za festu,dolazim sutra popodne.
Samo da majstorima podjelim poslove,pa da naletim na koju domacu :P :P

vip-jahorina


vip-jahorina

Ja sam danas skijao i moram vam reci da sam se dobro naskijao!!!
Staze, ili bar ono sto je od njih ostalo su fenomenalne, uzevsi u obzir doba godine i temperature. Jutros sam  uzeo stare skije misleci da ce biti kamenja, ali kako nisam niti na jedan kamencic naletio (naravno izbjegavajuci travnjake), a staza bila cak i zaledjena! odlucio sam da ipak skijam sa novim skijama sa ostrim kantnama.
Kompletan feeling je kvarila magla, koja se u toku dana se razlisla.

Kako sutra imam obaveza oko trke vetrena (vidi izvjestaj iznad), a u nedjelju imam obaveza, mislim da sa danasnjim danom zatvaram, bar sto se mene tice, ovu sezonu.
U svakom slucaju, dobro sam se ove godine naskijao, zadovoljan sam i stanjem na Jahorini.

vip-jahorina

Evo i danasnjih slika sa staza:


































HeAd

Mislim da je ovo sezova svih sezona sto se tice skijanja i snjeznih padavina :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

3d


drasko

Koliko toèno kilometara staza ima Jahorina? hug:(