• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

DarkoN

sad sam se cuo sa drugom koji je gore. kaze da staze iznenadjujuce dobro drze i da su ujutru odlicne. ja sam mozda sutra gore. ako odem bice slika.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

dadotb

Quote from: DarkoN on 27 March, 2012, 15:29:34
sad sam se cuo sa drugom koji je gore. kaze da staze iznenadjujuce dobro drze i da su ujutru odlicne. ja sam mozda sutra gore. ako odem bice slika.

super, jedva cekam slike...joooj kako bi se opet vratio na Jahu bar 3 dana...

3d

Po web kamerama bi se reklo da se staze super drze. ole

acixon

ima li koga zivog gore?kakva je situacija,da li je  anan  ili   (PIVA)

vip-jahorina

Evo i mene konacno na Jahorini  ;D
I prvi utisci:
SnIjega jos ima, staze u odredjenim djelovima dobro, na poznatim mjestima progledale. Ko iole poznaje jahorinu, moze dobro skijati.
Evo slika od maloprije






























segi

Vipe otvori temu utisci iz Rusije  (:smijeh:
Da vidimo kako je bilo,kako je prosla promocija itd.

majasamaja

svaka cast onima koji skijaju jos uvijek  :bravo::(

HeAd

i ja bi se pridruzio cestitkama ali po slikama mi se cini bogami da je kraj...mada u subotu najavljuju padavine, a bogami i nedelju...pa ... anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

niko


niko


jednostavan41

doso bih za vikend ako ima smisla, kako je danas bilo imal ko sta da napise
da znam - znao bi

vip-jahorina

na stazi je bilo oko desetak skijasa, tako da ce ti tesko neko nesto napisati. jednog znam, koji mi rece da su staze stvarno dobro (uzmi u obzir sve okolnosti)

U subotu je trka veterana, a onda nas par zajedno sa zicarima, gss-om, tehnickom bazom pravi dernek i festu ispred kamene kucice na olimpiku. ocekujemo pijanku do neka doba  devil:(

zver


panjkov

Ja kao apsolutni pocetnik bio sam ove sedmice par dana na Poljicu, uglavnom u jutarnjim satima, i mogu reci da je do 11 sati stanje dosta dobro. Ako je vjerovati prognozi, bice skijanja jos koji dan - jedino ako danas popodne nije padala kisa.
Ako idete ranije na Jahorinu, obratite paznju jer je put na pojedinim mjestima pokriven jedva vidljivim slojem poledice, a ona velika dupla krivina poprilicno smrzne.

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 29 March, 2012, 18:48:24
na stazi je bilo oko desetak skijasa, tako da ce ti tesko neko nesto napisati. jednog znam, koji mi rece da su staze stvarno dobro (uzmi u obzir sve okolnosti)

U subotu je trka veterana, a onda nas par zajedno sa zicarima, gss-om, tehnickom bazom pravi dernek i festu ispred kamene kucice na olimpiku. ocekujemo pijanku do neka doba  devil:(

svidja mi se ova pijanka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: