• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

3d


3d


DarkoN

ne vidi se nista osim lavine. ali ovo sto se vidi djeluje skroz dobro.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Ja sam isto sa par strana cua da je skijanje vise nego dobro  8)

3d


vip-jahorina

Ja danas i sutra odoh na skijanje na jednu drugu olimpijsku destinaciju da malo odskijam: Sochi
Kazu da tu prave jedan od najboljih svjetskih ski cenatara. Cisto da vidim jel bolje i sta je bolje nego kod nas, te kako. I se moglo nesto rijesiti.

einspric

kakvo je stanje gore , jel tacna ova prognoza za padanje kise , nisam dosao iz tog razloga , a izgleda da je vrijeme kao iz bajke

brera



niko


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( odlicne informacije mozda se i zaputim gore ali samo na koju rakiju  3:(

zver

I danas stanje na stazama je.....???????????????? koja fotka nebi bila za bacit??   

Filipino

Nema nikog gore da opali koju fotku,ali na kamerama se vidi da je jos uvijek stanje O.K.

dadotb

bogme idu temperature opet u minus i ocekuje se malo  z:s) z:s), superrr...moce se jos skijati...ko nije bio nek ide slobodno...sve prognoze najavljuju minus od sutra i tokom dana i manjee sunca...

millons

Ja sinoæ dobih mail od snowforecast salomon da treba da pada sneg ali kako æe sve to izgledati s obzirom na plus videæemo