• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

majasamaja


looka


Snowhunters Mne

Ma sta ce ti ko.. :)) sve je bilo super do 4:15h.. na vrijeme si otisla.. hehe :)

looka


djmiros

 I na +6 taba.
Valjda ce biti nesto za vikend  anan

Filipino

Temperatura na Termagovoj kameri nije tacna.
Pokazuje minimum 5 stepeni previse.

drasko


majasamaja

Quote from: Snowhunters Mne on 19 March, 2012, 19:57:39
Ma sta ce ti ko.. :)) sve je bilo super do 4:15h.. na vrijeme si otisla.. hehe :)
;D predosjetila sam ja belaj, sunce pobjeglo iza brda, postalo zima, alkohol tece venama, muzika udara na sve strane, kontam bolje zbrisati u apartman pojesti nesto i pripremiti se za vecernji party  ;D

jednostavan41

ako je neko spreman u svom lokalu izazvat nesto ovako...... ne treba to komentarisati to samo treba izbjegavati...... ma hebes drzavu bez zakona pardon sa zakonom al koji se ne provodi... u nekoj normalnoj turistickoj sredini koja gleda u buducnost odmah bi se oduzela dozvola za rad... ma ovako izbjegavat cu ta zita da ne bi zavrsio u kukuruzu
da znam - znao bi

looka


acixon


einspric

KAKO SE DRZE STAZE NA OVIM LJETNIM TEMPERATURAMA

majasamaja



Mega Deki

Dobro jutro prolecna Jahorino. Oce li se skijati danas.....
Citam sad ovo za Zlatna Zita i nemogu verovati. Strasno, a jos strasnije sto niko ne reaguje ... mislim kako vec treba.... ali promenice se to za vrlo kratko vreme.... neznam kako ljudi nerazmisljaju o tome sta rade i sta se moze desiti posle tako necega... ja bi se zapitao ipak.
Sve u svemu lepa nedelja iza mene je ostala, i nadam se da jos po neko uziva gore, i da se vidimo dogodine naravno, ali ne u Zlatnim Zitima.......
Mega Deki