• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Branko

Make obradovao si me za ovo skijanje do kraja marta, ja u utorak dolazim, pa stalno gledam web camere da se nije izgulio sneg. Nemam pretpostavku kakvo je to skijanje na plus 8, na kopu sma skijao na -28, al u svakom slucaju me raduje. Ovo sto se tice sanki nisam primetio prosle godine pa sam sada iznenadjen, nadam se da su to samo slucajnosti, a ne ustaljena praksa


einspric

MOLBA ZA NEKOG KO JE GORE DA MI KAZE PROCJENU HOCE LI BITI SKIJANJA SLEDECI VIKEND

adrenalinbn

Danas sam se vratio s Jahorine, Skijao sam 5 dana i bas se naskijao.  Vrijeme prelijepo,temperatura 10-12 stepeni. Staze odlicne za ovako visoke temperature ali moglo se dobro skijati. Snijega ima prilicno na stazama i ukoliko ne bude kise moze se sigurno skijati do 15.aprila. Nije dramaticno kao sto to neki predhodnici navode. Dakle, svi koji planiraju skijati u narednom periodu mogu racunati da ce biti dovoljno snijega na stazama. Samo nemojte ocekivati uslove kao u januaru, ipak je kraj marta. Pripremite zastitne faktore i uzivajte a ja planiram na produzeni vikend ponovo krajem marta.

Nichifor

ja kad ka¾em naredni vikend najbolje skijanje u ovoj godini onda mora tako da bude regge


Branko

E Zahar51e bas s5 car, b56 s5 sve vre0e 5 pravu, bice jos skijanja, sada sam i ja gledaao da na kopu ima skijanja i tokom celog aprila, ba sam se obradovao, a  mislio sam da je gotovo da cu u torak da plivam. e ovo na pocetku deca ukljucila num3ricku na lap topu pa dok sam nasao. Pozdrav svima a procene ipak ostavljamo iskusnima

vranex

ladno do polovine aprila ce se ici.. pa ima jos metar snijega, i to kompaktnog, to da se otopi trebalo bi bas krenuti po baksuzu, da udari juzina 7 dana zaredom i kisa non stop.

Dan ekstra, malo je na nizim dijelovima snijeg kocio, a licno ispod dvosjeda na ogorjelici bilo je najbolje.
g
Jedini put odem danas na poljice i ono g.no od sestosjeda crkne, skripi onaj tocak veliki, radnici kuckaju pokusavaju al nista, mislim da sam bio medju zadnjima sto sam dosao do vrha,sa milion zastoja, srecom jer je i meni auto bilo na ogorjelici. Imam osjecaj i da je sajla bila malo labavija nego inace, ali to mozda da je i zbog toplote, ko ce ga znati.

Ne znam je li ovo mjesto za ovakvo pitanje, ali fakat zar je to tolika nauka napraviti ove zicare, zar to ne bi mogla neka domaca firma ili konzorcij raditi? Oni stari dvosjedi pice ko s'pjesmom, nikad problema nema, a ako ima lupis ih cekicem par puta i prorade. Ovi novi stalno nesta, te pretoplo je , te prehladno je, te skripi, te ovo te ono. a italijani dok dodju i rijese mos' se slikat!
Koliko god ono gledam, dobar tim BiH inzinjera i nekoliko firmi samo iz Sarajeva i I. Sarajeva i okoline bi ono napravili tri puta jeftinije, a pare bi ostale u drzavi. Da li se ikad razmisljalo o tome?
Kad si napravio stubove, tockove razne, stavio zicu i motor,napravio korpe i tapacirao ih, dodao malo sarenih dugmica i kojekakvih senzora,  ti si posao odradio.
Ovako imam utisak da sestosjedi nisu servisirani kako treba, a da ovdje nema obucenog kadra, jer se vidilo da se momci trude da rijese problem ali ne znaju kako.


HeAd

ali ih je ona mala sto drzi granzov danas oplela u emisiji s jahorine s ljubavlju  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

djmiros

Quote from: adrenalinbn on 18 March, 2012, 19:34:39
Dakle, svi koji planiraju skijati u narednom periodu mogu racunati da ce biti dovoljno snijega na stazama. Samo nemojte ocekivati uslove kao u januaru, ipak je kraj marta. Pripremite zastitne faktore i uzivajte a ja planiram na produzeni vikend ponovo krajem marta.
Mozda nije bas za ovu temu, ali kako planiram iduci vikend gore,zelim da pitam iskusnije , kakvu garderobu treba nositi za ovakve dane, odnosno da li treba neke posebne ski-pantalone .

HeAd

samo nesto sto vuce na hawajsko  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

looka


Mega Deki

Quote from: harison on 18 March, 2012, 08:35:09
looka STEFAN PUT izbordaj se ko budala za kraj sezone.. jos ako nisi na godisnjem malo se povrjedis da odmoris od posla  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: bolovanje je cudo  ideea:( treba sad na ljeto naci drugi auto vec mi neostaje bolovanje i fatima  (:smijeh:
Mega Deki svaka cast na slikama samo ni nesto nije jasno kako mozes skijat s takvim aparatom  :o :o
Pa ja ustvari i ne skijam, ili ti par zica pa kafana. Ha ha. Opusteno samo, aparat preko ramena, kameru u dzep i penzionerski lagano. Uzivam vala.....
Pusticu i neki snimak sa kamere ako uspem.
Mega Deki

HeAd

http://www.fokus.ba/nws.fokus.ba/u-fokusu/item/248-brak-%C4%8Dini-i-ljubav-i-razumijevanje

evo kormoran masinski inzinjer...radi cega ti zice staju inzinjeru  (:smijeh:

obavezno procitajte...za nasmijati se dobro pre spavanja....kaze ide i na pijacu i u prodavnicu iako je posto popularan  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4