• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

einspric

Quote from: vip-jahorina on 15 March, 2012, 13:36:30
Mislim da o  tome vec danimo samo govorimo regge

vipe da li mozes sa lica mjesta reci procentualno , kakve su sanse da ce staze izdrzati do sledeceg vikenda

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat

Quote from: einspric on 15 March, 2012, 14:00:05
Quote from: vip-jahorina on 15 March, 2012, 13:36:30
Mislim da o  tome vec danimo samo govorimo regge

vipe da li mozes sa lica mjesta reci procentualno , kakve su sanse da ce staze izdrzati do sledeceg vikenda

da nisi neki roðak sa crnim zaharijem  ;D i on non-stop spominje sledeæi vikend  (:smijeh:

dolaze veliki plusevi i nezgodno je prognozirati, mislim da staze neæe izdr¾ati



HeAd

Cinjenica je da se ove sezone skijalo tri mjeseca sto ja ne pamtim za Jahorinu...cinjenica je da juzni dio Austrije i Dolomiti nisu vidjeli postenog snijega ove sezone da nisu imali topove mogli  su staviti kljuc u bravu...nadati se da cemo imati srece sa snijegom i sljedece sezone jer sumljam da ce ovaj menadzment pronaci vodu i cjelu planinu staviti pod snjezne topove...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Filipino

nadajmo se da grijesis sa procjenama za sljedecu sezonu,ali se bojim da ces biti u pravu  >:(

vip-jahorina

relativno je sigurno da cemo imati novi 6sjed na praci, a oko topova mislim da se nece nista promjeniti.
To je ustvari dobro, jer cemo stalno vjezbati vratne misice dizuci glavu da pogledamo u nebo.  austin:(

BL


vip-jahorina


loop

allways stand sideways!

BL


vip-jahorina


BL

Na koji opis mislite? Kako se otvori?

vip-jahorina

na youtubu kad gledas ovaj video:
Sankanje na Jahorini - snow riding po Jahorinskom platou koji se prostire na 20qm, prema Kasindolu, Trnovu, po padinama Treskavice i Trebevica ... Na granici dozvoljenog, na bivsim linijama razdvajanja, nepristupacnim mjestima, padinama i usponima od po 70-80% ....
Napomena: sav materijal koji je snimljen je udaljen najmanje 15km od Jahorinskih staza :-)