• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

einspric

da li se zna do kada bi se moglo skijati na jahorini ove sezone , ako neko ima kakvih meteorolskih saznanja neka javi  z:s) z:s) z:s) z:s)

brera


Filipino

Quote from: einspric on 07 March, 2012, 14:25:27
da li se zna do kada bi se moglo skijati na jahorini ove sezone , ako neko ima kakvih meteorolskih saznanja neka javi  z:s) z:s) z:s) z:s)

Gledajuci prognoze i obzirom na sadasnje stanje mislim da je realno do 20.3.
Ja dolazim 31.3. gore i nadam se da ce bar Zeljo i Olimpik raditi.

DarkoN

danas je bio idealan dan. tesko je reci koja je staza bila najbolja. malo ljudi, staze nisu popustale ni malo. sve u svemu odlican dan. slika na zalost nemam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sumar

jos jedan odlican dan. vrijeme fenomenalno, staze ok, posebno praca do 11h vrhunska! malo leda po vrhu ogorjelice i poljica poslije 12h ali nista strasno.

vip-jahorina

Ja se malo manje javljam, jer puno vise skijam  ;D
U svakom slucaju, savrsenstvo staza, temperature i naravno sunce.
Staze tako dobro drze, i nemojte obracati paznju na "visinu snijega", jer na stazama je situacija znatno bolja nego kad su bila dva metra.
Svaka cast momcima koji odrzavaju staze. Naravno da ce uskoro progledati oni djelovi staza koji i na 2 metra progledaju.

Savrsenstvo, ide par slika ...

vip-jahorina


BOJAN-BG

dobro je ispeglano kako zna da bude

vip-jahorina


vip-jahorina

Gola Jahorina







U ovoj rupi je dvosobni iglo za 12 ljudi. Dubina je oko 3,5 metra!!

skiDeki

Samo ti guraj glavu u rupu (:smijeh:

Stvarno staze mnogo bolje izgledaju nego u februaru
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka


jednostavan41

defiitivno je mart najbolji za skijanje na jahorini, ma morat cu jos ovaj vikend kako se  anan gore
da znam - znao bi

sumar

staze su savrsene, ali praca je nesto posebno. ovdje je bolje mjeriti visinu utabanog snijega na stazama. ako nastave ovi lagani minusi skijanja ce biti i u aprilu  ;D.

sumar

e da izgleda da ce ovo biti jos jedan perfektan dan. odo sad da se spremam za staze ::)