• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


Rijeka

Ima li zainteresiranih za otkup rezervacije u hotelu Board u periodu od 26 do 31 Marta....Naime uplatili smo akontaciju za studio od 280 eura ali kako nismo u mogucnosti dolaska a povrat novca nije moguc spremni smo to nekom uz popust ustupit.

Pozdrav

dadotb

Quote from: Rijeka on 06 March, 2012, 16:09:36
Ima li zainteresiranih za otkup rezervacije u hotelu Board u periodu od 26 do 31 Marta....Naime uplatili smo akontaciju za studio od 280 eura ali kako nismo u mogucnosti dolaska a povrat novca nije moguc spremni smo to nekom uz popust ustupit.

tesko druze, tad snijega nece ni biti kako se topi...prije 7 dana je bilo 150 cm a evo danas pise 90 cm....a i taj hotel je bas skup...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Mart je Mart...suncan i perverzan ludnica  (:smijeh:

sumar

Danas ekstra dan, staze, vrijeme, skijanje ludnica. Ko moze neka dolazi.

Mega Deki

Eeeeee jos par dana i red je ja da skijam malo. Nadam se da necu promasiti smenu od 10.03. Obicno ga ubodem sto bi rekli.
Kakvo je vreme. Najavljuju se neke padavine sitne opet...
Mega Deki

jednostavan41

ja kolko vidim lagano i na forumu sve je manje komentara :-X,nije jos gotovo za ovu sezonu al je onteres itekako smanjen
da znam - znao bi

raca

Pa obicno svi dodju da kukaju, a jos nisu ukapirali da se ne skijau decembru vec u martu, i da je skijanje u martu najbolje. Kakvo sunce danas, milina, poluprazne staze, uredjene, snijega dovoljno,,. doduse malo vise leda, ali ono sunce preko dana, minus preko noci, za ocekivati je.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

dadotb

ja sa familijom dolazim u nedelju...nadam se dobrom skijanju... z:s) l:k) s:nij)


BOJAN-BG

Najveci razlog je kako docekati mart

looka


acixon

kako se drzi snijega gore?vidim na ski info smanjili na 95cm  :o
daj nek izdrzi do iduceg vikenda barem,ili da malo tarlahamo za novi???
ole ole ole ole

new


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4