• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Zavidim svima koji uzivaju u ovom fenomenalnom vremenu hug:(

Sto se tice nezgoda, zaista nemam reci, jos kad cujem kako pokusavaju da pobegnu, onda zaista je sve to vec previse. Takvi ma se mora stati na rep.

@gatusso svaka cast na reakciji, steta sto se izgrednik ipak izvukao >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jednostavan41

gatusso brate svaka cast, moja dupla sreca sto to nisam vidio,prvo nasikirao bih se zbog dijeta a drugo zaradio bih belaja siguran sam,,,
da znam - znao bi

djmiros

Evo i mene nakon  anan i  sleep:( da se javim. Juce, fenomenalan dan, a narocito za suncanje. 
Za par dana cu ponovo 170 km  anan
Evo par slicica
Ono zadnje je uz krusku ponajbolje ludzatobom:((

skiDeki

LJudi cuvajte se, Dale dolazi u sredu uvece, cisto da znate (:smijeh:

Sad me zvao da mi malo vadi mast >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dzoninho









Probali smo kolima ali nije uspelo :)

dzoninho







Promasen put pa zavrsili zamalo u selu Praca :)

dzoninho


MarijaBB

A ti si onaj manijak sto skija ispod dvosjeda na praci.....

dzoninho


dale


01xxx01

bila ja i u nedelju, super je bilo, al' malo prezaledjeno. praca je spasila stvar, al' dosadi cekati u redu. prebacilli se, kad je malo popustila temperatura, na ogorjelicu dvosjed, i super sve prodje!

ovo sto ste komentarisali za levate sto ruse ljude po planini - meni nije bilo ni na kraj pameti da ce onaj da pobjegne s lica mjesta. iskreno sam se zaprepastila.

a stvarno ih treba fotografisati, dobra ideja!

mene zamalo pokupio isto tako neki manijakalni skijas u nedelju - ja ne znam kojom je on brzinom jurio nizbrdo bukvalno pored samog ulaza na dvosjed na ogorjelici da nije stigao da skrene vec mi je preskocio preko prednjeg dijela skija urlicuci nesto i nestao dolje prema sestosjedu. za dlaku zavrsismo tamo negdje na cesti i on i ja - uglavnom smo svi bukvalno zinuli i ostali bez teksta.
nego kontam - koliki kreten moras biti da tako brzo jurcas bas recimo na tom mjestu - gdje se skrece za dvosjed? tu konstantno ljudi skrecu, a vidis ih s kilometra.
uglavnom se milion ljudi poizvrtalo, nisam vidjela onoliko padova u zivotu - sve po ledu. pa se onda zabiju jedni u druge - zajebano kociti!
mi se prebacivali s ogorjelice na poljice i sjeli tamo pred onim lijevkom sto je stalno ostrugan da jedemo cokoladu i suncamo se, ali dolje poprilicno nisko - spektakl od padova! a ko padne na onom ledu i na onoj strmini, nema zaustavljanja dok ne stigne do ravnog, cirkus.

sve u svemu, dobro je bilo. opreznije nego inace, pa lagano!

HeAd

jos jedna fina sedmica za gruvanje...sta nam to onaj odozgo porucuje da nece smak svijeta kad se na Jahorini skija vec skoro tri mjeseca bez problema  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



HeAd

kad sam bio pre mjesec dana na pohorju...u zivotu takav led nisam vidio na stazi...znaci ostre kantne al nema teorije se zaustaviti...tad je ona cuvena psovka dosla do izrazaja ebem ti led  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4