• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

majasamaja

 :'( ni juce ni danas nebi skijanja za mene, bas mi krivo, ali sama sam kriva u cetvrtak prefosrirala koljeno pa sam morala malo da bolujem, makar sam juce bila setac. valjda ce se smiriti do subote da jos malo iskoristim snijeg dok se nije istopio.

dea


Blitzz

Blizzard

vranex

mislim da se onakav led kao juce mogao malo razbiti ujutru sa ratracima, doduse ne znam da li za to treba dodatna oprema i da li je imaju.
sa guzvom i silnim pocetnicima bilo je pravo opasno, ulijecu sa svih strana ljudi a o kocenju nema govora.. da ne pricam kako je odrzavati ravnotezu na bordu u onim uslovima :O
nije dzaba bila guzva na Praci cijelo jutro

sreca pa sa onakvim suncem i ne maris puno, juce je meni bio dan za uzivanje, laganini

jednostavan41

ma jucer je bila perverzija stvarno, posluzilo je i vrijeme a i sve je radilo kako treba,evo nema nikakvih kritika ni na pripremu ni na zice
da znam - znao bi

majasamaja

Jos jedan suncan dan  ;D
uzivajte vi koji ste na Jahorini

jednostavan41

evo nekih slikica od prekjucer i jucer
da znam - znao bi

jednostavan41

ove na pocetku su od subote kad je bilo malo i oblaka
da znam - znao bi

jednostavan41

ako je previse nek vip skida,ma dosta sam kritikovao sad malo da pohvalim ludzatobom:((
da znam - znao bi

jednostavan41

ako sam malo pretjero nek sam, ovakvim slikama su i mene zeznuli u petak,,,,, al nek su ne zamjerim
da znam - znao bi

jednostavan41

u subotu je bilo jugovine malo i imao sam osjecaj da se vidi kako snijeg nestaje, a u nedelju je bilo sunce gotovo nista vjetra i bilo je perfektno, sta pozeljeti nego sto  vise ovakvih dana,
kad sam krenuo kuci kontam E VALA MI JE DOSTA ZA OVU SEZONU  oceifio sam ...... al jutros vidim na kameri kakvo je vrijeme i upalim se odmah...
da znam - znao bi




MarijaBB

Bila od petka do nedelje, u nedelju perverzija.