• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

ludaka na svakom koraku koji ugrozavaju druge,ovakima treba na licu mesta oduzimati ski pas

vip-jahorina

hmm, ima za takve "frajere" drugih metoda. kakav kreten!
ixiæ, trebala si ga uslikati da mu se javno rugamo

Inace danas opet divan dan, sunce, mada je malo pretoplo

BL


ramzes

kad smo vec kod policije i kazni, da li je dozvoljeno skijati kroz sumu. kroz drvece?

jer npr u austriji je strogo zabranjeno i svako ko bude uhvacen krivicno se goni.

vip-jahorina

na Jahorini to ne postoji. Sve na svoju odgovornost.

ramzes

u neku ruku steta. ne zabranjuju oni zbog opasnosti i sopstvene odgovornosti, vec zbog drveca, uopste zelenila, jer je to tamo zasticeno.

vip-jahorina

najiskrenije receno (ja koji strasno cijenim prirodu) mislim da je to suludo. Skijanje preko metar snijega ne moze niti prirodi niti travi niti sumi skoditi. Ali u Austriji skoro sve tako, sjetite se samo suludih pravila na autoputevima (nocna voznja, dnevne zabrane na 100).
Po travi se hoda i ne moze se tek tako uhodati, a kod nas je ionako sve zeleno i buja stalno.

ramzes

e ustvari, to je i meni palo na pamet. verovatno je zasticeno jer tamo na planinama skoro da i nema sume (tamo gde sam ja bila). bar ne ovako kao na jahorini. tamo ko da je tek zasadjeno, pa se ne zna hoce li se drvo "primiti" ili ne. otuda sigurno i ta zasticenost.


dale


dzoninho


jednostavan41

evo sad doso kuci,skijo juce i danas, htio sam odustat nakon onoga fijaska u cetvrtak al zeznuse me head i vip sa slikama e nek ste me, odvalio sam se i juce i danas,juce sam zaspo u pola devet poslije vecere ma nisam stigo ni na forum da se javim, a danas ma perverzija prava, cak su  i zice pustili deset do 9 staze extra, malo ujutro tvrde na vrhu al zato praca do 11 pa onda kasnije konbinacije ma...... stavim slike malo kasnije,,,,
a onog medjeda na stazi je trebalo slikat samo da ga snimim koji je.... dobio bi on amaterski bodicek na stazi mada nisam nikad igro hokej samo ime BODICEK  mi govori sta je to.
da znam - znao bi

HeAd

jes vidio dobro smo te zeznuli  ;D

Dobro skijanje ovaj vikend i pored malo visih temparatura.

http://www.youtube.com/watch?v=MxmI_L_-i5w
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

misko9595

Imam jedno pitanje kakve su prognoze dali ce staze biti dobre za iducu nedelju tj. za Cetvrtak petak subotu i nedjelju??????????????      anan    anan

dale


Deni