• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dale


brera


natore26

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2012, 18:11:57
Mala pogreska: ja sam bio na Praci oko 9.20 i radila je.
Momci na zicama uglavnom ne snose krivnju. Ako vam kazem da su tek prije 2 dana dobili decembarsku i januarsku platu i da su htjeli strajkovati, pa tek onda dobili lovu, bice vam sve jasno.
joj, koja greska, ja prije 9 parkirao auto kod izgorenog hotela Jahorina i spustim se do sestosjeda ogorjelica, kada dole momci kazu nece proraditi najranije do 9.30 pa sam otisao pjeske cestom do poljica i dole jos gore cekao do 10.00 u meðuvremenu  su neki toliko nervozni bili da su bas izvrjeðali ljude koji su cistli sjedala.

a fino sam se mogao spustiti na pracu, al'ko bi znao

vip-jahorina

Maja je ocigledno mislila na Poljica a ne na Pracu  8)

majasamaja

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2012, 22:00:48
Maja je ocigledno mislila na Poljica a ne na Pracu  8)
Ma ja mislila sam na poljice, greska u kucanju, valjda me sunce osamutilo  3:(

HeAd

Danas  FIS trka na olimpiku nigdje niti jedne slike... :-X a kamo li videa   puf:)
vipe opustio si se nece forumasi samo slikati  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

nkteam

Danas je bio super dan, ako se izuzme nerviranje u 9h. Praca relativno brzo popustila, ali posle 14h opet stegla i bila ledena ali dooobra.

Ono sto mi je danasnje razocaranje (pored zicara koji u 9h ciste korpe, mada sad kad znam kakva im je situacija sa platama, drugacije ih gledam :( ), jeste VIP ski skola.
Danas u ovakvoj guzvi na tanjiru, instruktori VIP ski skole ne cekaju red nego pravac kapija  >:( i naravno navlace gnev vec iznerviranih skijasa koji uredno cekaju...

Ja sam prvi za da se na poljicama liftu napravi privilegovani ulaz SAMO za instruktore na casovima, ali ta privilegija trenutno ne postoji zvanicno (bar ja ne znam za to).
Svi ovde zelimo mnogo bolju, organizovaniju i disciplinovaniju Jahorinu, OC itd, ali dovedite vase ljude (ako su oni uopste vasi?) u red (i to na kraj istog :) ).


visor_sarge

Opa dvojica,

Gledati ovu guzvu u ovo vrijeme je stvarno frustrurajuce za gledati, a mogu mislit kako je bilo onima koji su cekali da iskoriste idealan dan za furku. Medjutim, meni se cini da uposleni furaju tihi strajk ono i bi i nebi radili, jer ipak ako se kaze da zice rade od 9 onda nema tu moze ne moze, nije niko prevalio kilometre da gleda njihovo pimplanje po zivcima.
Razlog ovog tihog strajka lezi sigurno u cinjenici da su im isplate placa ne redovne a koliko cujem, sad jel istina ili nije oni znaju, da su im plaæe oko 500 KM. OK, i ako imaju razlog trebaju ga rjesavati na neki drugi nacin a ne preko ledja onih koji donose novac pa na kraju krajeva i za njihove plaæe ma kolike one bile.
Postavlja se pitanje da li mi koji dolazimo na Jahu mozemo pomoci da se situacija malo sredi, jer ovo iz godine u godinu ide istim tokom. Mozel neko pokrenut kakvu peticiju protiv rukovodstva OC-a, pa je uputiti na malo visi nivo....

jednostavan41

evo ja sam jucer poslao ugostitelju u koji sam trebao ici pismo u kojem mu objasnjavam da odustajem od dolaska na jahorinu ( i naravno odustajem direktno od njegovih usluga-otkazujem planirani boravak u hotelu  )te mijenjam destinaciju dok se stanje na stazama i sa vetikalnim transportom ne ustabili jer ja na jahorinu dolazim prvenstveno zbog skijanja.
da znam - znao bi

jednostavan41

kolko mogu vidjeti na kameri na ogorjelici se vec vrte sestosjedi a 8 i 10 neznam jel to se sta desava, mozda je nezadovoljstvo i kritike jucer pokrenulo malo desavanja sa tim javaslukom ideea:(
da znam - znao bi

HeAd

si lud vikend ce biti do bola  ole
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Uh slike slike slike....
Prvi dan trke:










jednostavan41

Quote from: HeAd on 02 March, 2012, 08:30:49
si lud vikend ce biti do bola  ole
predpostavljam da ce biti al.... jel treba da poranim u 5 od kuce da bi u 9 bio na zici i onda da se nerviram do 11 cekajuci da puste zice, nije stvar ni u cekanju nego vecina raje radi i uganja jedva neki termin da dodje i onda ti to propadne, pa sta mogu onda da se pokrijem usima i kazem HAJ NEMA VEZE BRZO CE PROC LJETO PA CU SKIJAT SLIJEDECE SEZONE, ovo je mozda zadnji vikend   da se moze uhvatiti kakvog skijanja, mozda ce biti poslije jos jedan,,,, nesmijem rizikovat jednostavno nesmijem ebiga 3:(
da znam - znao bi

HeAd

Bravo VIP-e evo i slika, jednostavni ne komplikuj i ja isto treba da ustanem u 5h  ;D...nema nerviranja jer znam da ce sve da radi evo vidis jutros da su ih naterali da od 8h vrte zice radi ovoga sto se desilo juèe...laganica kafa, rakija..bez zurbe s uzivanjem  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina