• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

majasamaja

Danas fantastican dan kad se izuzme pocetak rada sestosjeda. U 9 se skupilo nas 15tak  na Ogorjelici i svi cekamo a oni oko 8.45 upalili tek i poceli cistiti korpe, Ogorjelica pocela raditi izmedju 9.30 i 10.00 a dok su proradili skupila se fina grupa ljudi, a Praca je tek iz 10 pocela raditi. oko 12 guzva na Ogorjelici i pitam one na dvosjedu hocete poceti raditi kaze meni ciko hocemo samo da izlopatamo stazu kud idu korpe da mogu proci. Katastrofa, sto to nisu poceli raditi u 9 pa da nebude guzve. Sve su gori i gori
Ali eto kad se sve to izuzme bilo je fenomenalno, nije mokar snijeg makar u gornjim dielovima, na Praci je vec oko 10 popustila lijeva staza pa sam odustala, ali gornje staze su meni bile super.
Ja bi rado stavila slike ali nesto nece pa nece  ???

Mozda moze ovako
slike

vip-jahorina

Mala pogreska: ja sam bio na Praci oko 9.20 i radila je.
Momci na zicama uglavnom ne snose krivnju. Ako vam kazem da su tek prije 2 dana dobili decembarsku i januarsku platu i da su htjeli strajkovati, pa tek onda dobili lovu, bice vam sve jasno.

majasamaja

Quote from: vip-jahorina on 01 March, 2012, 18:11:57
Mala pogreska: ja sam bio na Praci oko 9.20 i radila je.
Momci na zicama uglavnom ne snose krivnju. Ako vam kazem da su tek prije 2 dana dobili decembarsku i januarsku platu i da su htjeli strajkovati, pa tek onda dobili lovu, bice vam sve jasno.
radio je ski lift ali meni se cini da sestosjed nije, mozda grijesim

dale


looka


dale

Ako sve bude ok,eto mene dru¾e 08.03.-11-03.(èastim ¾enu za Osmi mart (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:)!A ti?

brera


looka

Extra, ja dolazim 10. na vikend!  :bravo::(
Tako je brera, iznenadi je i ove a one neka skijaju a mi æemo u kafanu!  (:smijeh:

pereca

Mi kreæemo u pet ujutru, jupiiiiii  :bravo::(

skiDeki

Quote from: looka21 on 01 March, 2012, 19:21:59
Extra, ja dolazim 10. na vikend!  :bravo::(
Tako je brera, iznenadi je i ove a one neka skijaju a mi æemo u kafanu!  (:smijeh:
Jel ti to sebe castis za 8. mart (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

da li dolazi i vanna  austin:( mislim da se do tada neæe vratiti iz amsterdama!?

looka


HeAd

Kad naprave garaze bit ce bolje ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dale


looka