• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2012 - 5.dio

Started by vip-jahorina, 20 February, 2012, 18:42:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

djmiros


jednostavan41

ma i ja se nadam da ce to postepeno doc na svoje, ovaj vikend sam gor pa makar se sa ligurama spusto niz medj
da znam - znao bi

HeAd

Sve u svemu ide zanimljiva sedmica na Jahorini jer od sutra pocinje medjunarodna FIS trka Jahorina 2012...nadati se bar da ce staze upeglati za trku  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

U svakom slucaju, jezero je spremno


HeAd

ma to jezero treba prepraviti u onaj fazon za skirol voziti  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


segi

Quote from: HeAd on 27 February, 2012, 19:20:10
mozda su ugradili plin  (:smijeh:
Na lozenje je,ubace panjcinu i vozi misko  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

snowman

mislim da su odgovorni rukovodioci.kod nas u sloveniji je zakon ako vozis mot.sanke i te dobiju ti oduzmu i platis kazno oko 500 eura

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ovo su oni slovenski skakaci ispraznili bazen, kad skoce sa Planice pravo prelete HR i slete direkt na Jahorinu u bazen za topove   (:smijeh:

segi

Ma kakvo jezero ovo je vulkannnnn  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Rastko

Cao svima!
Razmisljam se da idem na skijanje od 4 do 11 marta, nikad nisam bio na Jahorini, a misljenja koja sam cuo su pola pola, neko kaze dobro je, neko lose... Zanima me da li ce biti snega u tom periodu na stazama, da li ce biti snega uopste? Cuo sam od nekog decka on se vratio prosle nedelje da se na mestima videla trava i da su staze bile lose... Citao sam sad malo da ima leda, bitno mi je samo da i ako ima leda nije previse opasno i da bude na stazama dosta snega...
Hvala unapred!


jednostavan41

Quote from: Rastko on 28 February, 2012, 01:40:22
Cao svima!
Razmisljam se da idem na skijanje od 4 do 11 marta, nikad nisam bio na Jahorini, a misljenja koja sam cuo su pola pola, neko kaze dobro je, neko lose... Zanima me da li ce biti snega u tom periodu na stazama, da li ce biti snega uopste? Cuo sam od nekog decka on se vratio prosle nedelje da se na mestima videla trava i da su staze bile lose... Citao sam sad malo da ima leda, bitno mi je samo da i ako ima leda nije previse opasno i da bude na stazama dosta snega...
Hvala unapred!
samo opusteno,snijega ima ko u prici, i bas treba dobre jugovine od jedno 5-6 dana da bi ga odnijelo,ovo sto citas na forumu je pozitivni pritisak da se staze odrzavaju bolje,ima malo nerada al sam siguran da ces uzivati na jahorini,
pozdrav i uzivaj
da znam - znao bi